• Informacje na temat:

  dziecko dziesieciomiesieczne

Artykuły na temat: dziecko dziesieciomiesieczne
 • Była kochanka atakuje Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka!

  We wtorek, 2 czerwca, odbyła się pierwsza rozprawa przeciwko sznanemu bokserowi. Pozwała go była kochanka, Magdalena Radomska (24 l.), domagając się alimentów na ich nieślubne dziecko(...) o dziecko. Następnego dnia zgłosiła napaść na policji. Wszczęto postępowanie, żona boksera była przesłuchiwana. - Krzysiek wtedy powiedział, żebym wycofała skargę, bo robię patologię. Tak się wyraził...

 • Kontrowersyjne wideo znanej aktorki

  Pamiętacie Alicię Silverstone, hollywoodzką aktorkę, najbardziej znaną z klipu "Cryin" zespołu Aerosmith? Ostatnio po dużej przerwie 36-latka znów trafiła na łamy amerykańskich tabloidów. Dlaczego?

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.

 • Daniel Craig w styczniu w Polsce

  Wzbudzający przedpremierowe kontrowersje historyczny dramat "Opór" Edwarda Zwicka z Danielem Craigiem w roli przywódcy żydowskich partyzantów - Tewje Bielskiego - trafi na polskie ekrany 30 stycznia 2009 roku.

 • Daniel Craig a sprawa polska

  Najnowsza hollywoodzka produkcja Edwarda Zwicka "Defiance" ("Opór") z Danielem Craigiem w roli głównej może wywołać w w Polsce "niezłą aferę". Dlaczego?

 • Zdobywała serca reżyserów

  - Czasem myślę, że ja już wszystko przeżyłam. Wszystkiego dotknęłam. Jestem spełniona i w bólu, i w radości - mówi Barbara Brylska. Wybitna polska aktorka, niezapomniana Kama z "Faraona" czy Krzysia Drohojowska z "Pana Wołodyjowskiego", obchodzi 5 czerwca 2011 roku 70. urodziny.

 • "Przypraw to wiecznością"

  Religia, duchowość, terroryzm i wsparcie papieża - to jedne z wielu tematów poruszonych w książce "Bono o Bono" autorstwa francuskiego dziennikarza Michki Assayas. Przeczytaj obszerne fragmenty.

Wideo na temat: dziecko dziesieciomiesieczne
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...