• Informacje na temat:

  dziecko jarosława kreta

Artykuły na temat: dziecko jarosława kreta
 • Jarosław Kret odmówi byłej? Nie chce płacić wyższych alimentów!

  W jednym z warszawskich sądów toczy się postępowanie w sprawie alimentów na jedynego syna Jarosława Kreta, który jest owocem przelotnego związku prezentera pogody w TVP z Małgorzatą Kosturkiewicz (45 l.), niegdysiejszą producentką jego podróżniczego programu "Planeta według Kreta". Była partnerka prezentera domaga się wysokich alimentów na dziecko. Jak dowiedziało się nieoficjalnie "Twoje...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.

 • Beata Tadla wspiera Jarosława Kreta w walce z chorobą. Tak wyglądają dziś ich relacje

  ..., że Jarkowi uda się wyjść na prostą i pokonać depresję. Zwłaszcza że ma dziecko - zdradza w rozmowie z "Rewią" bliska znajoma Beaty Tadli. To nie pierwszy raz, gdy dziennikarka okazuje solidarność...

 • Jarosław Kret zostanie ojcem

  Jarosław Kret i Małgorzata Kosturkiewicz znają się już 15 lat, ale miłość wybuchła dopiero podczas wspólnej pracy. Jej owoc pojawi się na świecie w marcu!

 • Jarosław Kret: Czy teraz pogodzi się z bratem?

  Jarosław i Jacek Kretowie nie rozmawiają ze sobą od 10 lat. Czy to niebawem się zmieni?

 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  Żyje, by realizować marzenia. Najchętniej te dziecięce, o podróżach. Ma już kolejne - o domu w... Tunezji. Dzisiaj już wie, że wkrótce je zrealizuje.

 • Jarosław Kret zrozumiał swój błąd!

  ..., jak i uciekł w przeddzień porodu matki swojego dziecka. To taki typ. Najpierw musi wszystko zburzyć, by móc to potem docenić" – mówi "Życiu na Gorąco" osoba dobrze znająca Jarosława Kreta. Jarek...

 • Cage zostanie kretem

  Kolejny megahit, który wyszedł spod ręki Jerry'ego Bruckheimera - trójwymiarowa "Załoga G", jest już na amerykańskich ekranach. Do polskiej premiery filmu, przewidzianej na 14. sierpnia, zostały jeszcze dwa tygodnie.

 • Jarosław Kret złym ojcem? Była partnerka chce ograniczyć mu prawa rodzicielskie

  Jeden z tygodników donosi, że Małgorzata Kosturkiewicz, była partnerka Jarosława Kreta (50 l.), chce ograniczyć pogodynkowi prawa rodzicielskie. Jej sojusznikami zostali podobno... dawni znajomi gwiazdora.

 • Kret: Z telewizją związany od dziecka

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu. - Miałem 5 lat... - zaczyna swoją opowieść Jarosław Kret.

Wideo na temat: dziecko jarosława kreta