• Informacje na temat:

  dziecko joanna koroniewska

Artykuły na temat: dziecko joanna koroniewska
 • Joanna Koroniewska bała się macierzyństwa

  ...wkręcona w dziecko, Maciek się śmiał, że nawet do fryzjera sama nie poszłam. I tak mi zostało". Gdy urodziła drugą córeczkę, jej macierzyństwo stało się bardziej dojrzałe. - Nie jestem już taką panikarą(...) przy niej w najtrudniejszych momentach. - Mam naprawdę to, co w życiu najważniejsze - podkreśla dziś Joanna. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Joanna Koroniewska przerażona! Chodzi o córkę

  Joanna Koroniewska (41 l.) jest pełna obaw. Za wszelką cenę stara się ochronić swoją 10-letnia pociechę...

 • Joanna Koroniewska: Wydawać mądrze

  Jak zarządzać finansami, by przeżyć do pierwszego? Jak ustalić domowy budżet? W rozwiązaniu tych dylematów pomoże Joanna Koroniewska.

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wpadli w poważne tarapaty! Ich sytuacja jest patowa

  Joanna Koroniewska (41 l.) i Maciej Dowbor (41 l.) znaleźli się w poważnych tarapatach. W wyniku pandemii koronawoirusa i wprowadzonych przez rząd obostrzeń, oboje stracili pracę oraz stałe źródło dochodu. Sen z powiek spędza im także ogromny kredyt, gdyż lada moment może okazać się, że nie będą w stanie regularnie spłacać niebotycznie wysokich rat.

 • Koroniewska i Dowbor znowu razem!

  Joanna Koroniewska, do niedawna gwiazda "M jak miłość", nie chce, by jej córeczka Janinka była jedynaczką. Aktorka coraz częściej myśli o tym, by po raz drugi zostać mamą. Podobno jej partner - Maciej Dowbor - także bardzo cieszyłby się, gdyby jego rodzina się powiększyła.

 • Joanna Koroniewska wywołała niezłą burzę! Nie zamierza się tłumaczyć!

  Joanna Koroniewska (41 l.) wciąż karmi swoją półtoraroczną córkę piersią. Ludzie się dziwią, ale ona ma swoje powody...

 • Koroniewska zdana na siebie

  Na prowadzeniu show ("Kocham Cię, Polsko!") oraz grze w serialach ("M jak miłość") zarobiła przez miesiąc podobno aż 140 tys. zł! To sukces. Na otarcie łez po utracie rodziny?

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska jest matką spełnioną, więc nie planuje kolejnego dziecka!

  Joanna Koroniewska, czyli nieodżałowana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość" i nadkomisarz Maja Olender ze "Śladu", kategorycznie zaprzecza plotkom, jakoby planowała trzecie dziecko. - Dziękuję, ja jestem już bardzo, bardzo spełniona jako matka - mówi.

 • Koroniewska odsłoniła "Katarzynkę"

  Aktorka Joanna Koroniewska odsłoniła swoją "Katarzynkę" na Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. To ważne wydarzenie dla artystki, która urodziła się i wychowała w mieście Kopernika.

Zdjęcia na temat: dziecko joanna koroniewska
Wideo na temat: dziecko joanna koroniewska
 • Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim

  Tuż przed urodzeniem swej drugiej córki Joanna Koroniewska zapowiedziała w jednym z wywiadów, że nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy, bo żadna rola nie jest warta tego, by poświęcać jej czas przeznaczony dla dziecka...

 • Joanna Koroniewska na Teneryfie

  Joanna Koroniewska zdradziła, co trzeba wziąć pod uwagę, jadąc na egzotyczne wakacje z dzieckiem. – Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że dziecko na słońcu całymi dniami to nie jest dobry pomysł – podkreśliła aktorka.

Dyskusje na temat: dziecko joanna koroniewska