• Informacje na temat:

  dziecko paparazzi

Artykuły na temat: dziecko paparazzi
 • Adele rzeczywiście jest w ciąży? Paparazzi zrobili jej kilka fotek

  Ostatnio Adele (28 l.) zaskoczyła fanów, gdy podczas koncertu w przypływie emocji wykrzyczała ze sceny, że "będzie miała drugie dziecko", po czym wzniosła toast z muzykami. W mediach pojawiają się(...) potomka. Po niespodziewanym wyznaniu paparazzi nie dają spokoju artystce. Ostatnio zrobili jej kilka fotek, kiedy wracała z zakupów.

 • Paulla i DJ Adamus: Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ-em Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie.

 • Joanna Koroniewska narzeka na paparazzi! Przesadza?

  ...razem. Jednak spokój artystki został zmącony na spacerze i Koroniewska postanowiła pożalić się swoim fanom. "Dzisiejszy spacerek. Piękna pogoda słoneczko. I nieoczekiwany zwrot akcji - Pan Paparazzi...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Coleen Rooney na wakacjach. Paparazzi zrobili jej zdjęcia

  ...wyśledzili ją paparazzi.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Ciężarna aktorka chce oszukać... paparazzich!

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", która pochwaliła się ostatnio z ciążowym brzuszkiem na konferencji z okazji inauguracji swego nowego projektu "Mamy Sexy Mamy", postanowiła zadrwić z wszędobylskich paparazzich. Jak?

 • Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka: Z upadku można się podnieść

  Wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Agnieszka Kotulanka. Pierwsza z nich przez pięć lat zmagała się z chorobą alkoholową. Dzięki modlitwie i sile woli wygrała. Druga ma przed sobą tę najtrudniejszą walkę.

 • Anita Sokołowska wściekła na paparazzich! Poszło o zdjęcia...

  Aktorka znana ostatnio z serialu "Przyjaciółki" kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Jak to bywa w przypadku celebrytek, dzięki temu od razu stała się łakomym kąskiem dla prasy bulwarowej. Paparazzi ruszyli więc za aktorką, aby zrobić kilka zdjęć z jej małą pociechą. Do tej pory wydawało się, że Sokołowskiej to zainteresowanie mediów jakoś niespecjalnie przeszkadzało. Do...

 • Ben Affleck i Jennifer Garner rozwodzą się

  Słynna aktorska para, Ben Affleck i Jennifer Garner, ma małżeńskie kłopoty. Amerykańskie magazyny plotkarskie donoszą, że kryzys ma zakończyć się rozwodem. Jak donosi "National Enquirer", para już jest w separacji.

Zdjęcia na temat: dziecko paparazzi
Wideo na temat: dziecko paparazzi
 • Kwaśniewska: Życie córki polityka jest ciężkie!

  Ola o swoim trudnym życiu za czasów prezydentury ojca. "Życie dziecka polityka jest ciężkie. Paparazzi wchodzili za mną na zajęcia fitness - wyznała.

 • Brat Steczkowskiej: Justyna denerwuje ludzi, bo nie ma kochanków!

  Justyna Steczkowska od początku kariery unika skandali i obiektywów paparazzi. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją

 • Natalia Kukulska nabija się z brata!

  Kilka dni temu odbył się "Noworoczny Obiad z Gwiazdami", podczs którego znani wcielili się w rolę kelnerów, aby obsługiwać biedne i chore dzieci. Do zabawnej sytuacji doszło jednak po zakończeniu spotkania. Natalia Kukulska pozując fotoreporterom, w zabawny sposób nawiązała do swojego przyrodniego brata "Pikeja". Żartem rozbawiła chyba wszystkich paparazzich... Myślicie, że "Pikej" też się

Dyskusje na temat: dziecko paparazzi
 • Re: W 2003 roku była związana z Kubą...

  Panna nikt ,brakuje talentu ,więc pozostają skandale i ustawki z paparazzi jakby ta z pieluchami, jak sama mówiła dla kasy zrobi wszystko, pieniądze nie śmierdza ,więc tak jak inne celebrytki wykorzystała ciążę i dziecko do robienia szumu wokół siebie . Niestety na temat jej talentu aktorskiego trudno coś pisać, zwłaszcza dobrze.