• Informacje na temat:

  dziecko rodzi dziecko

Artykuły na temat: dziecko rodzi dziecko
 • Weronika Rosati niebawem rodzi. Brzuch już spory!

  ...dzieci, więc doświadczenie w wychowaniu potomstwa ma zapewne całkiem spore. Jego rady mogą okazać się na wagę złota. Zwłaszcza, że będzie to dopiero pierwsze dziecko Weroniki.  Tuż przed porodem Rosati wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Ona i Śmigielski zadecydowali bowiem, że właśnie tam przyjdzie na świat ich pociecha. Ponoć aktorka rodzić będzie w luksusowej klinice w Los Angeles.  Przyszła mama...

 • "Dziecko Rosemary": Serial wyreżyserowany przez Agnieszkę Holland

  Serial "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland, zrealizowany na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Iry Levina, od 1 maja można będzie oglądać w Polsce na antenie Lifetime. W obsadzie są m.in. Zoe Saldana i Jason Isaacs.

 • Agnieszka Kaczorowska: Rodzi się nowe pokolenie!

  ...: "To już oficjalne. W Klanie rodzi się nowe pokolenie". W życiu prywatnym na swoje pierwsze dziecko Kaczorowska będzie musiała chyba jeszcze trochę poczekać. Dotąd nie miała szczęścia w miłości...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • Konkurs: Jakie imię mogłoby nosić piąte dziecko Michała Wiśniewskiego?

  Na łamach tabloidów co pewien czas pojawia się informacja dotycząca powiększenia rodziny przez Michała Wiśniewskiego. Choć sam zainteresowany dementuje rewelacje, temat powraca. Jak myślicie, jakie imię mogłoby nosić kolejne dziecko lidera Ich Troje?

 • Gosling i Mendes zostali rodzicami

  Eva Mendes i Ryan Gosling zostali rodzicami. Pierwsze dziecko hollywoodzkiej pary przyszło na świat w piątek, 12 września - wynika z informacji magazynu "Us Weekly".

 • "Na Wspólnej": Ilona rodzi!

  Ilona wybiera się na biznesowe spotkanie. Czuje się coraz gorze, aż w końcu zaczyna rodzić! To dopiero 6. miesiąc ciąży, więc życie jej i dziecka są zagrożone!

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • Agata Steczkowska usłyszała na ulicy: „Jesteś wstrętna, bo jesteś dzieckiem księdza"

  Sekret rodziny, który najstarsza z sióstr, Agata Steczkowska (50 l.), wyjawiła w książce, sprawił, że ona i Justyna (44 l.) odsunęły się od siebie. Czy jej lektura przyniesie pojednanie?

 • Irena Kwiatkowska i Kazimierz Rudzki: Serialowi małżonkowie nie mieli dzieci

  Ona - trochę staromodna i zapracowana matka Polka (w tej roli Irena Kwiatkowska), on - tradycjonalista (Kazimierz Rudzki), zupełnie nierozumiejący problemów swojego dorastającego syna Pawła (Krzysztof Musiał-Janczar). Serialowi rodzice Pawła z kultowego serialu "Wojna domowa"prywatnie nie mieli dzieci.

Zdjęcia na temat: dziecko rodzi dziecko
Wideo na temat: dziecko rodzi dziecko
Dyskusje na temat: dziecko rodzi dziecko
 • Re: "Klan": Grażynka i Leopold zostaną rodzicami?

  Znam taki przypadek, gdzie matka rodziła 15 czy 16te dziecko a obok na porodówce jej corka rodzi pierwsze

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna rodzi?!

  Może oni chociaż załapią się na 500zł. na dziecko, w realu jak się okazuje to prawie nikomu nie będzie przysługiwało, bo albo pierwsze to nie pierwsze, a drugie i kolejne to pierwsze, albo człowiek za bogaty bo zarabia ciut wyżej niż najniższa.

 • Re: "M jak miłość": Jakiej płci będzie dziecko Natalki?

  ludzie są ciekawi życia innych ludzi nie ich własna codzienność - dlatego wolą oglądać takie seriale. Gorzej gdy widzowie potem na siłę porównują otoczenie z wyreżyserowanym światem i mają pretensje do bliźnich, że nie zachowują się jak bohaterowie z tych seriali. Wtedy rodzi się katastrofalna patologia niszcząca związki i szczęśliwe dotychczas rodziny.

 • Re: "M jak miłość“: Ewa pomówiona o molestowanie?

  : Franię i Banię. 2. Justyna rozkochuje w sobie Jakuba Karskiego, który przyznaje się do morderstwa, żeby ją chronić i idzie do więzienia na 20 lat, ale wcześniej zdąża jeszcze zrobić jej dziecko, małego Filemona. 3. Ponieważ Madzia nie może mieć dzieci, Budzyński robi sobie przeszczep macicy i rodzi dziecko, Teofila, ale tymczasem Madzi się odwidzialo, puszcza go kantem z Markiem Mostowiakiem

 • Re: "M jak miłość": Ciąża Agnieszki zagrożona! Czy Tomek dowie się, że będzie ojcem?

  odezwala sie mamusia ktora se w wieku 39 dziecko pierwsze rodzi hahaha. a na zebraniu w podstawowce inne dzieci mysla ze ty babcia nie mama stara prukfo hahaha

 • Re: ​"Barwy szczęścia": Pogrążona w depresji Klara przepadnie bez wieści!

  Boże nic glupszego nie mogli wymyślić.Klara to chodzący ideał,pogodzony na urodzenie dziecka z wadami genetycznymi,idealnie przygotowana na najgorsze i co rodzi zdrowe dziecko i znika. Boże ten scenariusz to chyba znowu zemsta za to ze odchodzi z serialu.

 • Re: "Na Wspólnej": Poród w barze

  Tak, tak, urodziła w barze a dziecko na zdjęciu jest czyste, już umyte. A ona stoi jakby nigdy nic. Co za bujna wyobraźnia tych co piszą scenariusze tego serialiku. Żadna kobieta tak w kilka minut po porodzie sobie nie wstaje i nie tryska energią, bo poród wyczerpuje. No i żadne dziecko nie rodzi się czyste z wszelkich wydzielin ustrojowych xD

 • Re: Basia Zduńska i Basia Rogowska zostaną p...

  Co za durny tytuł, jak można "znów zostać ojcem". Ojcem, czy matką zostaje się tylko raz! Rodzi się pierwsze dziecko i stajesz się już na całe życie rodzicem bez względu na liczbę kolejnych dzieci. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy się straci dziecko. Wtedy faktycznie można drugi raz stać się rodzicem.