• Informacje na temat:

  dziecko romy gąsiorowskiej

Artykuły na temat: dziecko romy gąsiorowskiej
 • Znamy płeć dziecka Romy Gąsiorowskiej!

  Choć syn Romy Gąsiorowskiej (33 l.) ma dopiero półtora roku, mąż aktorki zdołał namówić ją na drugie dziecko. Teraz oczekują córki!

 • Roma Gąsiorowska zawsze dostaje to, czego chce

  Ten rok będzie z pewnością szczególny w życiu Romy Gąsiorowskiej (34 l.). Aktorka już za parę miesięcy powita na świecie drugie dziecko. Na razie wszystko idzie zgodnie z planem...

 • Michał Żurawski o wychowywaniu dzieci: Daję im tablet, wtedy mam czas dla siebie

  Widzowie znają go z seriali: "Samo życie", "Na Wspólnej", "Kryminalni" czy "Egzamin z życia". Niedawno dołączył do obsady "Drugiej szansy". Prywatnie jest mężem aktorki Romy Gąsiorowskiej (37 l.), z którą ma syna Klemensa (6 l.) i córkę Jadwigę (4 l.). Gra pan wszystko, co panu zaproponują? - Oczywiście, że nie. Mam ten komfort, że nie muszę łapać się wszystkiego. Ostatnio odrzuciłem kilka...

 • "Krew z krwi": Roma Gąsiorowska otwiera klubokawiarnię i własną scenę

  Sklep z rzeczami od młodych projektantów, klubokawiarnia i scena - to najbliższe plany Romy Gąsiorowskiej, czyli Ewy Roty z "Krwi z krwi", na rozszerzenie działalności w domu artystycznym Art-House(...) własnej marki Romy Gąsiorowskiej.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  ...i Romy Gąsiorowskiej. 12 grudnia  Joanna Liszowska kończy 40 lat. Czego sobie życzy z tej okazji? - Żeby szczęście, a jestem bardzo szczęśliwa, nigdy mnie nie opuściło - mówi.  

 • Matka nietypowa, czyli "Ki" na DVD

  "Ki", głośny debiut fabularny Leszka Dawida, z świetną rolą Romy Gąsiorowskiej, został już doceniony przez polskie i światowe środowisko filmowe. Od 22 lutego produkcja jest dostępna na płytach DVD.

 • Talent w genach

  Po rodzicach dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale także zdolności. Nic więc dziwnego, że dzieci artystów często pracują w show-biznesie.

 • Zaakceptować "Ki"

  Na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni pokazano w środę debiut fabularny Leszka Dawida "Ki". Film z Romą Gąsiorowską w roli głównej walczy o Złote Lwy na tegorocznym festiwalu.

 • Roma Gąsiorowska: Aktorka, projektantka, matka

  Młoda gwiazda polskiego kina, Roma Gąsiorowska, obchodzi we wtorek 32. urodziny. W tym roku aktorka ma także inny powód do świętowania, bowiem mija dokładnie 10 lat od jej pierwszej filmowej roli.

Wideo na temat: dziecko romy gąsiorowskiej
 • Maciej Stuhr zachwycony piersiami Romy Gąsiorowskiej?

  Maciej Stuhr (40 l.) przyznał, że dużym atutem jego roli w "Listach do M." były... piersi Romy Gąsiorowskiej (34 l.). Aktorka niedawno urodziła dziecko, dzięki czemu - jak ujął to aktor - przytyła w odpowiednich miejscach. Czy Roma tęskniła się za Stuhrem?

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Nowy biznes Romy Gąsiorowskiej

  Sklep z rzeczami od młodych projektantów, klubokawiarnia i scena – to najbliższe plany Romy Gąsiorowskiej na rozszerzenie działalności w domu artystycznym Art-House, który jest jej autorskim projektem. Aktorka prowadzi tam już m.in. studio aktorskie aktoRstudio, warsztaty filmowe, zajęcia dla dzieci i spotkania z ludźmi kultury. Działalność ma na celu stworzenie własnej marki Romy Gąsiorowskiej.

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...