• Informacje na temat:

  dziemidok pierwsza miłość

Artykuły na temat: dziemidok pierwsza miłość
 • Nie może mieć dzieci

  ..."Pierwsza miłość": Dramat młodego małżeństwa. Bartek cierpi na bezpłodność!

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  Andżelika Piechowiak, która przez siedem lat wcielała się w Mirkę Kwiatkowską w "M jak miłość", dołączyła właśnie do obsady najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Wiemy, kogo zagra w "Klanie"!

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  Zdrady, kłótnie, nawet zabójstwa. Ale i miłość, namiętność. Czyli co nas czeka w serialowym sezonie 2010/11. Poznaj najważniejsze wydarzenia w życiu swoich ulubionych serialowych bohaterów polskich produkcji!

 • ...") 3. Jolanta Fraszyńska ("Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem") 4. Anna Mucha ("M jak miłość") 5. Monika Mrozowska ("Rodzina zastępcza") 6. Karolina Nowakowska ("M jak miłość") 7. Katarzyna Galica ("Halo Hans") 8. Elżbieta Romanowska ("Ranczo) Mężczyźni: 1. Jerzy Zelnik ("Faraon") 2. Tomasz Stockinger ("Klan") 3. Jacek Kawalec ("Ranczo") 4. Żora Koroliow ("Egzamin z życia") 5. Łukasz Dziemidok ("Pierwsza...

 • Stremowane "Jak ONI śpiewają 4"

  ...zdaniem Górniak "płaską, kozią barwę" głosu, i nie pomogło, że słynną "Baśkę" Wilków zadedykował szwagierce pielęgniarce i wszystkim pielęgniarkom. Alżbeta Leńska (Edyta Jeżowska, Pierwsza miłość(...), Pierwsza miłość), którego występ Ela Zapendowska skwitowała krótko: "może pan śpiewać, ale z pełnego playbacku". Równie krótko podsumowana została Anna Mucha (Madzia Marszałek, M jak miłość) - "Mucho, leć...

 • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

  Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  W kolejnej odsłonie uczestnicy "jak Oni śpiewają" zmierza się z piosenkami, zaproponowanymi przez prowadzącego POPlistę w RMF FM Dariusza Maciborka.

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

Dyskusje na temat: dziemidok pierwsza miłość
 • Re: Pierwsza miłość

  Iwony się uda?, tego dowiemy się już w lutym oczywiście oglądając serial “Pierwsza Miłość”.''(...)'' Łukasz Dziemidok czyli serialowy Patryk Skalski powróci do serialu.- Patryk to główna postać serialu, nie moglibyśmy od tak jej się pozbyć, on jeszcze wróci i nieźle namiesza. Emilka będzie