• Informacje na temat:

  dzień koronki

Artykuły na temat: dzień koronki
 • ...szuka żony". Gdy emocje nieco opadły, zdjęciem pochwaliła się także pani młoda. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała fotkę z poprawin.  Także na drugi dzień wesela wybrała białą kreację z koronki. Jednak większą uwagę skupiał strój zapatrzonego w jej piersi męża. Paweł założył bardzo oryginalny garnitur. Jak wam się podoba? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Grażyna Barszczewska o scenie miłosnej z Romanem Wilhelmim

  Na spotkaniu z okazji 35. urodzin serialu "Kariera Nikodema Dyzmy" Grażyna Barszczewska pochwaliła się, że podczas zdjęć stoczyła "pojedynek zapaśniczy" z Romanem Wilhelmim. "Walka" wywiązała się podczas sceny miłosnej.

 • Czarne koronki i demoniczny makijaż. Do tego minimalny retusz. Na okładce grudniowej "Machiny" europosłanka Joanna Senyszyn odsłania swoją nieznaną twarz...

 • Kolekcja Cary Granta

  W piątek, 4 czerwca, na polskim rynku zadebiutuje "Kolekcja Cary Granta". Wydawnictwo zawiera 4 filmy z udziałem aktora - "Arszenik i stare koronki" , "Północ-północny zachód" , "Cel: Tokio" , "Night and Day" oraz film dokumentalny "Cary Grant: A Class Apart" .

 • Omenaa Mensah w bieliźnie (zdjęcia)

  Omenaa Mensah kolejny raz została ambasadorką jednej z marek ekskluzywnej bielizny. Zobaczcie, jak prezentuje się w seksownych koronkach.

 • "Gińcie od metalu!"

  Choć powstali w Los Angeles w roku 1984, kiedy w Mieście Aniołów dominował pudrowany glam "metal", muzycy Hirax oparli się wszechobecnym wówczas makijażom, fryzurom "na pudla" i koronkom. Bratnie dusze znaleźli za to w San Francisco, gdzie wspólnie z kolegami z Metalliki, Exodus czy Slayera grywali najczęściej, kładąc podwaliny pod scenę znacznie bardziej agresywną - thrash metal. Ich muzyka była jednak nieco inna, tworzyła amalgamat kilku stylów; hardcore'a, punka, metalu. Tak właśnie rodził...

 • Geri Halliwell pokazała suknię ślubną! Wyglądała olśniewająco!

  Geri Halliwell (45 l.), była wokalistka zespołu Spice Girls, trzy lata temu została żoną Christiana Hornerem i od tamtej pory jest bardzo szczęśliwa. Z okazji rocznicy ślubu gwiazda postanowiła pochwalić się zdjęciem z tego wyjątkowego dnia.

 • Chora gwiazda zbiega ze sceny. Zobacz!

  Podczas sobotniego (17 grudnia) koncertu Rihanny w Lizbonie, piosenkarka zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

 • Łukasz Jemioł pokazał w pełnej okazałości suknię Zofii Zborowskiej! Fani zachwyceni!

  To był piękny, wzruszający, romantyczny ślub - na długo tak zapamiętają ten wyjątkowy dzień aktorka i sportowiec oraz ich weselni goście.  Para skrzętnie ukrywała swoje plany weselne do ostatniego(...).  "Ponad 20 metrów muślinu jedwabnego i 10 metrów koronki francuskiej ręcznie tkanej" - napisał dumny z projektu i wykonania sam Jemioł.  Prócz samej panny młodej, zachwycone suknią były nie tylko jej...

 • Podgląda randkę hipopotamicy!

  Na mapie drugiej serii programu "Kobieta na krańcu świata" znalazły się m.in.: RPA, Indonezja, Indie i Japonia. Celem tych, czasem ryzykownych, wypraw było poznanie życia tamtejszych kobiet - ich codziennych zajęć, pasji, marzeń, radości i smutków.

Zdjęcia na temat: dzień koronki