• Informacje na temat:

  dzień w gwiazdą

Artykuły na temat: dzień w gwiazdą
 • ​Przystojni synowie polskich gwiazd

  ...głośno 10 lat temu, gdy brał udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami".  Nieznany model wcześniej model praktycznie z dnia na dzień stał się gwiazdą. Ostatecznie doszedł do finały programu. Przez kilka(...). Zagrał nawet w kilku odcinkach "Klanu". Obecnie 31-latek pracuje jako reporter w programie "Dzień dobry TVN".  "Wybrał sobie własną drogę. Muszę przyznać, że bardzo ucieszyła mnie jego decyzja, że nie...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Gwiazdy, które otarły się o śmierć

  ...gwiazdą, która otarła się o śmierć. Emilia Clarke Gwiazda "Gry o tron" wiosną ubiegłego roku udzieliła wywiadu magazynowi "The New Yorker". Jej wyzwanie zmroziło fanów na całym świecie.  Dopiero po(...) on niemal doprowadzi mnie do kalectwa" - wyznała w rozmowie.  Dwa lata później drugi tętniak prawie ją zabił. Przez ponad tydzień cierpiała na afazję, miała kłopoty z poruszaniem. Clarke przyznała, że...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Kinga Rusin u kolejnej gwiazdy! Fani nie przestają z niej żartować!

  Kinga Rusin (48 l.) maksymalnie wykorzystuje czas spędzony w Stanach Zjednoczonych. Wciąż nie cichnie burza, jaką wywołała, publikując zdjęcie z Adel i opisując prywatną imprezę gwiazd Hollywood, na którą ponoć udało jej się dostać. Teraz postanowiła spędzić nieco czasu z naszą polską gwiazdą - Joanna Krupą (40 l.).

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Młodziutki kelner David Hasselhoff w 1975 roku został wypatrzony przez producenta, który dał mu rolę w "Żarze młodości". Z dnia na dzień zaczął poznawać blaski i cienie sławy... Dziś próbuje wrócić na szczyt.

 • Shawn Mendes: Internetowa gwiazda z muzycznymi zapędami

  Jego kariera eksplodowała w 2013 roku dzięki kilkosekundowym filmikom. Dzięki nim zainteresował miliony nastolatków swoim talentem. Na początku 2015 roku nie musi martwić się ani o puste sale koncertowe (bilety na koncerty Mendesa wyprzedają się na pniu), ani o brak fanów. Tych bowiem, bardzo oddanych swojemu idolowi, przybywa w błyskawicznym tempie.

 • Isai Ortiz stał się popularny na Instagramie po tym, jak wrzucił zdjęcia z Kendall Jenner, Iriną Shayk i Paris Hilton. Mężczyzną i jego umięśnionym ciałem (!) zainteresowało się ponad 170 tys. followersów. Na co dzień Isai jest pilotem z miasta Naguabo w Puerto Rico. Lubi podkreślać, że jest bardzo wierzący! "Dzięki Jezusowi mogę wszystko. On mnie wzmacnia". Co sądzicie - wart uwagi?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

Zdjęcia na temat: dzień w gwiazdą
Wideo na temat: dzień w gwiazdą
 • Siostra Joanny Kulig gwiazdą nowego serialu

  Justyna Schneider to gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy". – Gram Patrycję, siostrę głównego bohatera Piotra, jestem samotną matką, wychowującą trzech synów. Dodatkowo przygarnęliśmy ze schroniska suczkę – mówi aktorka. Czy męczą ją porównania do znanej siostry Joanny Kulig? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • Polka gwiazdą telewizji w Tokio

  Aleksandra "Alexa" Łuczak mieszka w Tokio, gdzie pracuje w programie śniadaniowym. W telewizji mówi po japońsku i czasami wplata zwroty w języku ojczystym. Japończycy dostrzegają u niej azjatycką urodę i często nie mogą uwierzyć, że jest Polką. O swojej pracy Alexa opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

Dyskusje na temat: dzień w gwiazdą