• Informacje na temat:

  dzień z gwiazdami

Artykuły na temat: dzień z gwiazdami
 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  Młodziutki kelner David Hasselhoff w 1975 roku został wypatrzony przez producenta, który dał mu rolę w "Żarze młodości". Z dnia na dzień zaczął poznawać blaski i cienie sławy... Dziś próbuje wrócić na szczyt.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Gwiazdy oskarżają Niecika - „On kłamie”!

  Tomasz 'Niecik' Niecikowski (34 l.) nie zyskał sympatii wśród uczestników 2. edycji programu „Agent Gwiazdy”. Mimo że odpadł już z programu, dalej kłóci się z gwiazdami!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Dominika Tajner będzie gwiazdą TVN-u?! Ale zaskoczenie!

  Zyskała sławę dzięki głośnemu rozstaniu z Michałem Wiśniewskim (46 l.), a także występom w "Tańcu z Gwiazdami" i "Agencie Gwiazdy". Producenci zauważyli w niej potencjał i Dominika mogła wyjść(...) propozycję.  Dominika będzie prowadzić cykl autorskich programów w "Dzień Dobry TVN".  "Dominika przekonywać będzie widzów do uprawiania sportów ekstremalnych, których jest wielką fanką. Sama także...

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • "Przyjaciółki": Adam Adamonis wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...ryba w wodzie, a tango, rumba i salsa nie mają przed nim żadnych tajemnic. Wiadomo już, że w 10. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" Adam będzie partnerem Sandry Kubickiej - modelki robiącej(...). Nie wszyscy wiedzą, że Adam na co dzień wykorzystuje taniec w swojej pracy... terapeuty i coacha. Aktor od kilku lat prowadzi firmę zajmującą się rozwojem osobistym oraz organizuje...

 • Anna Wyszkoni wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Od pierwszego odcinka tej edycji "Tańca z gwiazdami" jest typowana na jego zwyciężczynię. Co ona sama myśli o swoich szansach i jak się zachowuje poza parkietem?

 • "Druga szansa": Spotkanie z gwiazdami 3. sezonu

  ...szkoły filmowej, na co dzień występuje w stołecznym Teatrze Powszechnym. W naszym serialu grają wspaniali aktorzy z ogromnym dorobkiem, ale też młodzi adepci sztuki aktorskiej, którzy dopiero...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

Zdjęcia na temat: dzień z gwiazdami
Wideo na temat: dzień z gwiazdami
 • Mandaryna wyśmiała mądrości "ekspertki" Biernat w "Dzień dobry TVN"

  Znana z "Tańca z gwiazdami" Paulina Biernat pojawiła się w "Dzień dobry TVN" w roli ekspertki od rozwodów. Tancerka przekonywała, że kryzysy w związku są czymś normalnym i radziła małżonkom m.in(...) osoba?" - dopytywała. "Ekspertka" jednak nie zwracała uwagi na Martę i próbowała przeforsować swoje mądrości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gwiazdy składają życzenia mamom z okazji Dnia Matki

  Z okazji Dnia Mamy wszystkim mamom życzenia złożyli polscy gwiazdorzy z Cezarym Pazurą (54 l.) na czele. „Być mamą, to ja wiem, co to jest. (…) Musicie mieć naprawdę końskie zdrowie, żeby z tymi dzieciakami wytrzymać” – wyznał aktor, po czym dodał zaskakująco: „Coś wiem, bo sam jestem matką”. Padły też inne, bardzo wzruszające słowa. (Agencja TVN/x-news)

 • Kinga Rusin wspomina swój udział w programie "Taniec z gwiazdami"!

  Kinga Rusin niedawno napisała "Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik". Co zawarła w swojej książce? Kiedy zaczęła interesować się zdrowym trybem życia? W "Dzień Dobry TVN" Rusin zdradziła, czy jej córki stosują się do jej porad dotyczących zdrowego żywienia. (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: dzień z gwiazdami
 • Re: Ile zarabiają gwiazdy polskich seriali?

  Ja nic nie mam za dzień życia, a jakoś żyję. Luxus. Np. gdy wsiadam do tramwaju, wszyscy ustępują mi miejsce przesiadając sie do drugiego wagonu. Idzie wtedy oddychać. Zjem kiedy chce i śpię gdzie chce. Codziennie w pełnej klimie pod gwiazdami. Można? Można. Ściskam-wasz żul

 • Re: "Nad Niemnem": Na zawsze zostali Justyną i Janem

  "Iwona Pawlak i Adam Marjański, którzy wcieli się w główne role, z dnia na dzień zdobyli ogromną popularność" Przepytałem wszystkich sąsiadów. Nikt ich nie zna, Zbierają na raka, czy będą tańczyć z gwiazdami?  

 • Re: "Nad Niemnem": Na zawsze zostali Justyną i Janem

  "Iwona Pawlak i Adam Marjański, którzy wcieli się w główne role, z dnia na dzień zdobyli ogromną popularność" Przepytałem wszystkich sąsiadów. Nikt ich nie zna, Zbierają na raka, czy będą tańczyć z gwiazdami?

 • Re: Urodziny TVP Seriale z gwiazdami "Rancza"

  Żadne powtórki nie obrzydzają mi Rancza.Wręcz przeciwnie.Działa na mnie uspokajająco.Doskonałe dialogi i pośmiać się można. O zaraz idę oglądać na TVP "Seriale" i w ten sposób dobrze kończę dzień.

 • Ola Kisio w "Tańcu z gwiazdami"!

  Padam na kolana! Oto wiadomość dnia, nie będę o niczym innym myśleć , tylko o tej aktorce w TZG., o Jolancie Fraszyńskiej w jury i Nataszy Urbańskiej jako prowadzącej. I będę cały dzień płakać ,że nie zobaczę już Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego w jury.

 • Re: Z gwiazdami w Zoo na Dzień Matki

  Ale fryzurę to Socha ma tu straszną i minę jeszcze gorszą

 • Re: Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  może oni i nie są takimi wielkimi gwiazdami ale pooglądać trochę seriali i już się wam rozjaśni. ja bardzo lubię Emilię, mam nadzieję, że grana przez nią postać Agaty w ,, na dobre i na złe" ułoży sobie życie pryatne w przyszłym roku ;)

 • Re: Znów wystąpi w... "Tańcu z gwiazdami"

  Pani Katarzyna Zielińska nie sprawdziła się w Noc Sylwestrowa we Wrocławiu, dzisiaj w porannym programie Dzień Dobry TVN ośmieszyła się do reszty, bez przerwy wieszała się na swoim koledze aktorze aż zwrócił jej uwagę. A już wypowiadać się to w ogóle nie potrafi a myślałem że góralki są inteligentne i bystre.

 • Re: Kacper w finale "Tańca z gwiazdami"!

  nie wiem czy wiecie ale pewnie nie że bardziej fałszywej osoby od tego kacpra to nie ma ojciec pracował kiedyś w teatrze jako ochrona...nigdy nie powiedział dzień dobry wchodząć do teatru sam miałem okazję spotkać go raz na chełmskiej, na filmie wydawał sie miły sympatyczny to pytam sie czy możemy sobie zdjecie zrobić pamiatkowe razem a on burknął NIE i poszefł olewczo dalej....traktuje ludzi jak

 • Re: Joanna Moro w "Tańcu z gwiazdami" odkrywa w sobie... demona seksu!

  co z TĄ interią dzisiaj nic o HK dzień stracony żadnego "dramatu"