• Informacje na temat:

  dziennikarka katarzyna dowbor

Artykuły na temat: dziennikarka katarzyna dowbor
 • Katarzyna Dowbor: Smutne chwile w życiu dziennikarki. Można tylko współczuć

  W swoim ogromnym domu Katarzyna Dowbor (60 l.) została tylko z gosposią i psami. Bała się tego od dawna. Dlatego, by nie spędzać wieczorów w pojedynkę, postanowiła ściągnąć do siebie mamę. Czy starsza pani da się namówić?

 • Katarzyna Dowbor: Będą nowe remonty

  Katarzyna Dowbor opowiada o warunkach, które trzeba spełnić, by zakwalifikować się do "Naszego nowego domu". Dziennikarka zdradza też, jak wpływa na urzędników, by ci zdecydowali się pomóc potrzebującym.

 • Katarzyna Dowbor: Dlaczego dziennikarka spisała testament?

  Nie ma zwyczaju zdawać się na przypadek. Lubi mieć wszystko uporządkowane, dopięte na ostatni guzik. A gdy w grę wchodzi spokój i dobro bliskich, Katarzyna Dowbor (60 l.) jest szczególnie czujna.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Katarzyna Dowbor rozpętała tymi słowami burzę! Przesadziła?

  Katarzyna Dowbor (60 l.) nie jest typową babcią. Dziennikarka nie ma zamiaru w najbliższym czasie przechodzić na emeryturę, gdyż wciąż roznosi ją energia. Przyznała się ostatnio, że nie spędza zbyt dużo czasu z wnukami.

 • Katarzyna Dowbor zwolniona z TVP

  Telewizja Polska pożegnała się Katarzyną Dowbor, jedną z popularniejszych prezenterek telewizyjnych, która w TVP przepracowała 30 lat - informuje "Super Express".

 • Katarzyna Dowbor: Spisałam testament

  W ostatnim czasie tabloidy rozpisywały się, że Katarzyna Dowbor (60 l.) będzie otrzymywać bardzo niską, wręcz "głodową" emeryturę - dziennikarka przez wiele lat miała odprowadzać jedynie tzw. "uzysk", czyli podatek od połowy wynagrodzenia. W najnowszym wywiadzie sama zainteresowana odniosła się do tych informacji.

 • Dowbor jednak w Polsacie!

  Katarzyna Dowbor, która po 30 latach została zwolniona z TVP, znalazła pracę w konkurencyjnym Polsacie. Dziennikarka poprowadzi program "Nasz nowy dom".

 • Katarzyna Dowbor żałuje rozwodów

  Katarzyna Dowbor (58 l.) zdobyła się ostatnio na szczere wyznanie. Dziennikarka żałuje, że nie udało się jej stworzyć trwałego związku.

 • Nowy program Katarzyny Dowbor

  Telewizyjna Dwójka szykuje konkurencję dla programu TVN Meteo i TVN - "Maja w ogrodzie". Od marca stacja rozpocznie emisję nowego poradnikowego magazynu o ogrodach. Poprowadzi go Katarzyna Dowbor.

Wideo na temat: dziennikarka katarzyna dowbor
 • Katarzyna Dowbor ostrzyknęła się na wizji!

  "Zostałam wyrzucona z telewizji za brak urody, postanowiłam więc ją poprawić" - mówi Katarzyna Dowbor. Na jakie zabiegi zdecydowała się dziennikarka? Zobaczcie... (TVN Style/x-news)

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Dowbor: Każdy ma fantazje erotyczne

  Katarzyna Dowbor (54 l.), dziennikarka i prezenterka telewizyjna, a z wykształcenia również seksuolog, przyznała w programie "Studio TTV", że każdy, również ona, ma fantazje erotyczne, jednak większość osób ich nie spełnia. "Wychowanie i kultura nas blokują" - podkreśliła. Przypomnijmy, że trzykrotna rozwódka rozgląda się obecnie za czwartym mężem. "Na świeżynkę już raczej nie liczę, bo trudno

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.