• Informacje na temat:

  dziennikarka paulina drażba

Artykuły na temat: dziennikarka paulina drażba
 • Życie przynosi niespodzianki

  Marzenia się spełniają, trzeba tylko bardzo w nie wierzyć - mówi z entuzjazmem Paulina Drażba. Dziennikarka, która przez ostatni miesiąc prowadziła z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", w styczniu obchodziła jubileusz 7-lecia swojej pracy w programie. Na jakie zawodowe wyzwania teraz czeka?

 • Stylowe podróże Pauliny Drażby

  "Stylowe podróże" - tak nazywa się nowy cykl Pauliny Drażby w "Pytaniu na śniadanie". Dziennikarka wyruszy tej jesieni w modową podróż, odwiedzając Rzym, Londyn i Paryż. "To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham" - mówi gwiazda telewizyjnej Dwójki.

 • "Pytanie na śniadanie": Smacznie, zdrowo i sportowo

  Będzie się działo - również w telewizji śniadaniowej. Nowe twarze i starzy znajomi z małego ekranu zachęcą nas m.in. do trenowania, gotowania i malowania się jak gwiazdy.

Wideo na temat: dziennikarka paulina drażba
 • 32-letnia Paulina Drażba wyznaje: Jestem stara i nudna. Ciągle oszczędzam

  Dziennikarka TVP Paulina Drażba zawsze była niezwykle oszczędna. Gdy jednak przeprowadziła się do Warszawy z Suwałk, osiągnęła w tej materii prawdziwe mistrzostwo. – Oszczędzam. Jestem wręcz do bólu(...) się stara i nudna. Jestem do bólu oszczędna. Należę do tych 40 proc., które muszą mieć tyle, za ile uważają, że przeżyją w danym miesiącu – mówi Drażba.

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

 • Oszukane

  Film, który pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi w sobie znaleźć człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media wzbudziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... Nowe życie odnalezionych po latach sióstr, szybko okaże się mieć...