• Informacje na temat:

  dziennikarka stankiewicz

Artykuły na temat: dziennikarka stankiewicz
 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak jest sama i dobrze jej z tym!

  Małgorzata Foremniak, czyli doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", nie kryje, że w jej życiu nie ma obecnie żadnego mężczyzny. - Jestem sama! - mówi i dodaje, że ten stan rzeczy wcale jej nie martwi.

 • Monika Olejnik z MediaTorem

  Monika Olejnik, dziennikarka Radia Zet i TVN24, odebrała 3 grudnia w Krakowie główną nagrodę Plebiscytu MediaTory - statuetkę AuTORytet 2011. Studenci dziennikarstwa z całej Polski wyróżnili ją za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe.

 • "Na dobre i na złe": Małgorzata Foremniak chciałaby, żeby w jej życiu pojawił się... ktoś!

  ...w rozmowie z dziennikarką "Twojego Stylu". Serialowa doktor Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe" zdaje sobie sprawę, jakie błędy popełniła w swoich poprzednich związkach. Przyznaje, że matkowała...

 • Oddech niekontrolowanego szaleństwa

  "Nie opuszczaj mnie" , reż. Ewa Stankiewicz, Polska 2010, dystrybutor: Lancelot Media, premiera kinowa: 10 czerwca 2011

 • Gwiazdy wspierają IV "Onko-Olimpiadę"

  ...gwiazdy doskonale znane z seriali i filmów. Swój udział w ceremoniach otwarcia i zakończenia igrzysk zapowiedzieli już - oprócz Anny Przybylskiej - m.in. Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz(...) stadionie lekkoatletycznym stołecznej AWF w najbliższą sobotę - 25 sierpnia - o godzinie 10.30. Ceremonię poprowadzi znana dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli Waldek Złotopolski ze...

 • Będzie film o katastrofie w Smoleńsku?

  Antoni Krauze, reżyser głośnej produkcji "Czarny czwartek, Janek Wiśniewski padł", zamierza nakręcić film "Smoleńsk". Obraz będzie dotyczył sprawy katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, w której zginął prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie.

 • Ania Przybylska zapaliła olimpijski znicz!

  ...nowotworowej - kibicowali na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego m.in. Małgorzata Foremniak, czyli Zofia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", Mateusz Damięcki(...), podobnie jak w latach poprzednich, dziennikarka Joanna Racewicz i Andrzej Nejman, czyli niezapomniany Waldek Złotopolski ze "Złotopolskich". Oprócz serialowych gwiazd wśród gości honorowych igrzysk...

 • Filmy o katastrofie smoleńskiej

  W ciągu roku od katastrofy smoleńskiej powstało kilka filmów dokumentalnych na ten temat. Niedawno zakończyły się też zdjęcia do pierwszego filmu fabularnego, który o niej opowiada - "Prosto z nieba", szykowane są również spektakle teatralne.

 • Dobry film o Smoleńsku. Niewykonalne?

  Minister kultury Bogdan Zdrojewski stwierdził, że w tej chwili zrobienie dobrego filmu na temat katastrofy smoleńskiej będzie "albo bardzo trudne, albo niewykonalne".

 • Grochowska: Facet na jedną noc

  Agnieszka Grochowska (29 lat) wychodzi "w miasto", by znaleźć faceta na jedną noc, który dałby jej chwilę uczucia i... dziecko.