• Informacje na temat:

  dziennikarstwo

Artykuły na temat: dziennikarstwo
 • Hanna Lis ogłasza: "Po trzech latach przerwy wracam do dziennikarstwa, które jest mi najbliższe"

  Hanna Lis (49 l.) przez wiele lat była prezenterką wiadomości w TVP oraz w Polsacie. Jakiś czas temu zrobiła sobie przerwę i zajęła się innymi projektami zawodowymi. Teraz ogłasza, że "wraca do dziennikarstwa, które jest jej najbliższe"

 • Karolina Szostak: Kobiece spojrzenie

  Była pionierką w zdominowanym przez mężczyzn dziennikarstwie sportowym, ale nie miała taryfy ulgowej. Dziś wiedzy zazdroszczą jej nie tylko kobiety.

 • "Klan": Agnieszka wraca do dziennikarstwa. Podejmie pracę w... brukowcu!

  - Czy ma już pani na oku jakąś pracę? - zapyta Agnieszkę (Paulina Holtz) sekretarka (Julia Mańkowska), wiedząc, że jej szefowa lada moment definitywnie pożegna się z posadą wiceministra. - Mam plany, ale nie chciałabym ich na razie zdradzać... Na pewno będziemy się widywać – usłyszy w odpowiedzi.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • "Newsroom": Opowieść o kulisach współczesnego dziennikarstwa

  Ciesząca się niesłabnącą popularnością produkcja opisuje kulisy funkcjonowania newsroomu stacji telewizyjnej, gdzie rytm życia wyznacza praca telewizyjnych kamer. Drugi sezon serialu „Newsroom” zadebiutuje na DVD już 21 listopada, nakładem Galapagos Films.

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Beata Grabarczyk zwolniona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy!

  ..." – dodaje. Grabarczyk zdradziła, że kończy też swoją dziennikarską karierę i zamierza się przebranżowić. Na razie nie chce jednak ujawniać szczegółów... "Dziennikarstwo nie jest już moim wymarzonym...

 • Tomasz Kot laureatem Wiktora

  Tomasz Kot otrzymał statuetkę Wiktora w kategorii "aktor roku". Jubileuszowa, 30. gala wręczenia nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu, odbyła się w poniedziałek, 30 marca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Rodzinna tajemnica

  Majka postanawia studiować dziennikarstwo. Ponieważ jednak Jacek nie znosi dziennikarzy i chciałby, żeby jego córka studiowała handel zagraniczny, dziewczyna...

 • Amant wróci wiosną!

  Jako prawnik w "O mnie się nie martw" rzuca kobiety na kolana figlarnym uśmiechem i urokiem osobistym. Stefan Pawłowski będzie nas także uwodził w przyszłym roku, bo powstanie kolejny sezon serialu.

Zdjęcia na temat: dziennikarstwo
Wideo na temat: dziennikarstwo
 • Gwiazda dziennikarstwa

  Aleksandra Nieśpielak opowiada o swojej "dziewicy".

 • Janina Paradowska nie żyje!

  Polska dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w nocy z wtorku na środę (28/29.06) w wieku 74 lat . Od 1991 r. związana była z tygodnikiem "Polityka". Paradowska urodziła się 2 maja 1942 r. w Krakowie. Skończyła polonistykę oraz dziennikarstwo. Pracę w zawodzie rozpoczęła jako dziennikarka "Kuriera Polskiego". (Agencja TVN/x-news)

 • "Pierwsza miłość": "Kim był mój ojciec?"

  W redakcji YOLO zjawia się nowy dziennikarz. Jan Stańczuk (Maciej Mikołajczyk) to klasyczny „spadochroniarz”, narzucony przez Zarząd wydawnictwa, co nie ułatwia jego stosunków z Redaktor Naczelną pisma. Dla Jana dziennikarstwo jest całym życiem. Wcześniej pracował jako reporter, zjeździł pół świata, nie wahał się docierać do rejonów ogarniętych wojną. Praca w mediach jest dla niego prawdziwą

Dyskusje na temat: dziennikarstwo