• Informacje na temat:

  dziennikarz obywatelski

Artykuły na temat: dziennikarz obywatelski
 • Krzysztof Ziemiec: Zmasowany atak na dziennikarza. Internauci nazywają go zerem!

  Krzysztof Ziemiec to obok Anny Popek jeden z nielicznych dziennikarzy, który nie stracił posady w Telewizji Polskiej po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Dziś 49-latek musi mierzyć się nie tylko z niechęcią środowiska, ale i internautów.

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

 • ..."PiS-owska" TVP w ramach "dobrej zmiany" pozbyła się swoich najlepszych dziennikarzy, zatrudniając na ich miejsce pracowników TV Trwam. Pracę w "Wiadomościach" stracił m.in. Piotr Kraśko i Justyna Dobrosz-Oracz. Dziennikarze jednak na brak zajęć nie narzekają. Ostatnio poprowadzili w Białymstoku inauguracyjne spotkanie Klubu Obywatelskiego Platformy Obywatelskiej. Czyżby szykował się romans...

 • Dziennikarze przeciwko Lis?

  Nie milkną spory w środowisku dziennikarskim w związku ze zwolnieniem z telewizyjnych "Wiadomości" Hanny Lis. Czy rzeczywiście złamała ona zasady etyki zawodowej, czy jedynie nie zgodziła się przekazać informacji niegodnej z jej wiedzą o stanie faktycznym?

 • Krzysztof Ziemiec odchodzi z "Wiadomości"!

  Krzysztof Ziemiec to obok Anny Popek jeden z nielicznych dziennikarzy, który nie stracił posady w Telewizji Polskiej po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. Za rządów Platformy Obywatelskiej był jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy "Wiadomości". Gdy kilka lat temu oblał się płonącą parafiną i poważnie poparzył, współczuła mu cała Polska. Obecnie krytykują go zarówno koledzy...

 • Zwalniają dziennikarzy w TVP

  Jeszcze w tym tygodniu mają rozpocząć się negocjacje między władzami spółki, a związkami zawodowymi na temat zwolnień grupowych.

 • Jacek Kurski ostro o Tomaszu Lisie: "Wypisywał obraźliwe rzeczy, łamał parytety"

  ...dziennikarza ze stacji. Nie szczędził mu ostrych słów krytyki i wprost stwierdził, że Lis chciał go sprowokować. "Wypisywał na Twitterze obraźliwe rzeczy pod adresem władz telewizji, choć w kontrakcie miał(...) podjął decyzję o nieprzedłużeniu umowy z dziennikarzem. Było to postanowienie poprzedniego prezesa, Janusza Daszczyńskiego, który przekazał je mediom jeszcze w listopadzie 2015 roku. "Gdybym go wyrzucił...

 • Haggis opuszcza scjentologów

  Reżyser i scenarzysta Paul Haggis ("Miasto gniewu") po 35 latach zdecydował się opuścić Kościół Scjentologiczny. Powód? Niezgoda na stanowisko kościoła sprzeciwiającego się przyznaniu obywatelskich praw małżeństwom homoseksualnym.

 • Joanna Augustynowska już szkaluje Ryszarda Petru!

  Joanna Augustynowska jakiś czas temu opuściła szeregi Nowoczesnej i przeniosła się do Platformy Obywatelskiej. Teraz najwyraźniej postanowiła przypodobać się nowemu szefostwu, udzielając wywiadu(...)! "Wszyscy wiedzą, że Ryszard coś chlapnie, np. gdy dociśnie go dziennikarz. I te chlapnięcia wyznaczały nasze działania" - zdradza.  Augustynowska dodała też, że paru jej kolegów również "rozważa odejście...

 • Znani amerykańscy dziennikarze prasowi przyjadą do Wrocławia na rozpoczynający się 11 maja Międzynarodowy Festiwal Mediów. W trakcie trzydniowej imprezy odbędą się warsztaty, konferencja naukowa i minifestiwal filmowy pod hasłem "Dziennikarz jako bohater i antybohater w kinie polskim i amerykańskim".

Wideo na temat: dziennikarz obywatelski
 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Na tropie Marsupilami

  Twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" powracają z nową komedią - "Na tropie Marsupilami". Tym razem Alain Chabat bawi jako dziennikarz Dan. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje, w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając...

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.