• Informacje na temat:

  dziennikarz odkąd

Artykuły na temat: dziennikarz odkąd
 • Tomasz Wolny: Nieznana przeszłość dziennikarza TVP. Niechętnie o tym mówi

  Chciał być weterynarzem, koszykarzem, dyplomatą. Myślał o wyjeździe na misje z kościołem. Z tym ostatnim marzeniem dziennikarz Tomasz Wolny tak zupełnie się nie rozstał. Pracę w mediach traktuje jako(...) − mówi dziś z wdzięcznością o Agacie Tomasz Wolny. Dodaje też, że odkąd w 2009 roku wzięli ślub, codziennie budzi się u boku najlepszej żony pod słońcem. Pierwsza na świat przyszła ich córka Zosia, potem...

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • Andrzej Sołtysik: Alkohol mnie dewastował!

  Odkąd u boku Andrzeja Sołtysika (49 l.) pojawiła się Patrycja (26 l.), jego pełne zakrętów życie nagle zmieniło się na lepsze. "To wyjątkowa kobieta" - mówi o żonie dziennikarz, nie kryjąc radości. Co gwiazdor TVN-u zawdzięcza tej młodziutkiej, zaledwie 26-letniej krakowiance?

 • Britney Spears: Nawet Michael Jackson...

  Znany dziennikarz radiowy Carson Daly jest zbulwersowany żądaniami menedżerów Britney Spears. Z tego powodu wywiad prezentera z gwiazdą pop nie doszedł do skutku.

 • Beata Tadla tak szczera jeszcze nie była! Skomentowała sytuację z Jarosławem Kretem!

  Odkąd na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu wybuchł skandal wokół związku Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (54 l.), ich nazwiska nie schodzą z pierwszych stron gazet. W końcu dziennikarka postanowiła przerwać milczenie.

 • "Nie płacz jak baba. Weź sie w garść"

  Gdy Krzysztof Ziemiec leczył się po wypadku, cała Polska mu kibicowała. Teraz on pomaga innym.

 • Michał Koterski szczerze o rodzinnym życiu! Tęskni za dawnymi rozrywkami?

  Michał Koterski (38 l.) odkąd poznał Marcelę Leszczak (25 l.) zmienił się nie do poznania. Teraz z perspektywy czasu aktor ocenia, jak odmieniło się jego życie dzięki temu.

 • Nie miałem siły i ochoty, ale...

  Prezenter "Panoramy", mistrz mowy polskiej, pojawia się teraz na wizji dwa razy w tygodniu, ale nadal jest ulubieńcem telewidzów. W wolnym czasie Andrzej Turski najchętniej łowi ryby i spędza czas w towarzystwie ukochanego wnuka Rysia.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret pokłócili się na wizji o pierścionek zaręczynowy! Żenujące!

  Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) odkąd rozstali się w atmosferze skandalu, nie starają się nawet udawać, że między nimi już jest wszystko w porządku. Sytuacja jest o tyle patowa, że nadal muszą razem pracować.

 • "Lennon Remembers: The Complete Rolling Stone Interviews" - to tytuł nowej książki o Johnie Lennonie, słynnym wokaliście i gitarzyście The Beatles, która ukaże się 9 października nakładem wydawnictwa Rolling Stone Press. Zawiera wywiady, które ze słynnym muzykiem przed wielu laty przeprowadził dziennikarz Rolling Stone'a Jann Wenner.

Wideo na temat: dziennikarz odkąd
 • Magda Mołek ma kryzys z powodu 40. urodzin?!

  Magda Mołek w tym roku będzie obchodzić 40. urodziny. Dziennikarka chce, aby najbliższa dekada była dopełnieniem jej kariery zawodowej. "Przez ostatnie 21 lat, odkąd jestem w dziennikarstwie, gromadziłam doświadczenie. Starałam się bardzo dużo uczyć. Mam nadzieję, że uda mi się teraz poukładać pewne klocki, żebym mogła robić to, co mnie mnie znowu jako dziennikarza popchnie. Mam duży dorobek

 • Tylko nie miłość

  Można mieć pecha raz lub dwa, ale co zrobić, gdy każdy związek kończy się katastrofą?! Julian nie ma szczęścia w miłości. Odkąd pamięta, przynosi pecha wszystkim swoim dziewczynom. Każda z nich, prędzej czy później, ląduje na ostrym dyżurze. Dlatego gdy poznaje Joannę, wpada na genialny plan, jak przechytrzyć złośliwy los. Takiej kumulacji zabawnych i miłosnych wpadek nie było dotąd w żadnej komedii. Jeśli wierzyć, że miłość to bolesna przypadłość, to w tym filmie zakochanych "ofiar" będzie...

 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.