• Informacje na temat:

  dziennikarz tok fm

Artykuły na temat: dziennikarz tok fm
 • Politycy, dziennikarze i gwiazdy wspominają Janinę Paradowską. Co było przyczyną jej śmierci?

  Paradowska na nic w ostatnim czasie się nie skarżyła, na nic nie chorowała. W środowy poranek po prostu nie zjawiła się w radiu TOK FM, gdzie prowadziła poranne audycje. Od wielu lat związana była(...) podczas ich wspólnych wakacji, żyła samotnie (pierwszym mężem był poznany w "Kurierze Polskim" dziennikarz Tadeusz Stępień; zmarł na zawał). Jak mówiła w wywiadach, odejście ukochanego Jurka kompletnie...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Kamil Durczok: dziennikarze "Wprost" domagają się przeprosin! Będzie kolejny proces!

  Dziennikarz nie może powiedzieć, że w ostatnim czasie problemy go omijają. Jest wręcz przeciwnie. Durczok był bohaterem skandalu i został oskarżony o mobbing wobec koleżanek z pracy. W efekcie stacja(...) 9 milionów zadośćuczynienia! Obecni i byli dziennikarze "Wprost" nie pozostają mu dłużni i także wytoczyli Durczokowi proces! Chodzi o jego niefortunną ocenę, którą wygłosił kilka miesięcy temu...

 • Kamil Durczok na urlopie

  Do czasu zakończenia prac specjalnej komisji powołanej przez zarząd TVN w celu zbadania sprawy molestowania i mobbingu wśród pracowników stacji Kamil Durczok przebywać będzie na urlopie.

 • Mikołaj Lizut zdradza, jak nie płacić abonamentu radiowo-telewizyjnego

  Mikołaj Lizut (44 l.), dziennikarz radiowy i komentator, zdradza, jak uniknąć płacenia abonamentu.

 • W przyszłym tygodniu PIP rozpocznie kontrolę w TVN

  W przyszłym tygodniu Państwowa Inspekcja Pracy rozpocznie kontrolę w TVN - poinformowała rzeczniczka PIP Danuta Rutkowska. Jak wyjaśniła, kontrola ma związek z informacjami mediów nt. przypadków molestowania seksualnego. PIP zawsze reaguje na takie doniesienia - zapewniła Rutkowska

 • Piotr Gliński skierował pod adresem Kraśki poważne zarzuty. Jest odpowiedź!

  Minister Piotr Gliński (61 l.) skierował pod adresem Piotra Kraśki (44 l.) poważne zarzuty. Zasugerował, że dziennikarz realizował pewne zlecenia. Czy właśnie tym podpadł nowym władzom TVP?

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • Kamil Durczok walczy w sądzie o 9 mln złotych odszkodowania!

  ...29 września Kamil Durczok (47 l.) stawił się w warszawskim Sądzie Okręgowym, gdzie odbywa się proces przeciwko tygodnikowi "Wprost". Dziennikarz żąda w sumie 9 mln złotych za opublikowanie artykułów, które - jak twierdzi - naruszały jego dobre imię. Na rozprawie stawili się pracownicy TVN.

 • Wycofujemy dziennikarzy z Egiptu

  Z powodu niestabilnej sytuacji w Egipcie TVP i TVN zdecydowały, że ich dziennikarze, którzy relacjonowali zamieszki w Kairze, wrócą do kraju. Korespondent Polsatu, zgodnie z planem, wraca w sobotę, 5 lutego . Stacje radiowe zostawiły swoim dziennikarzom w tej sprawie wolną rękę.

Zdjęcia na temat: dziennikarz tok fm
Wideo na temat: dziennikarz tok fm
 • Na ratunek wielorybom

  Wzruszający film oparty na faktach. W 1988 roku trzy wieloryby zostały uwięzione pod lodami koła podbiegunowego. Miejscowy dziennikarz (John Krasiński) i wolontariuszka Greenpeace (Drew Barrymore), dokładają wszelkich sił, aby uratować uwięzione zwierzęta.

 • Na tropie Marsupilami

  Twórcy przeboju kinowego "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" powracają z nową komedią - "Na tropie Marsupilami". Tym razem Alain Chabat bawi jako dziennikarz Dan. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że do tej pory sprytny dziennikarz kręcił swoje mrożące krew w żyłach relacje, w przydomowym ogródku głuchej ciotki. Dan wyrusza do egzotycznej Palombii. Mając...

 • Dziennik zakrapiany rumem

  Nowojorski dziennikarz (Johnny Depp) porzuca metropolię na rzecz rajskiej wyspy Portoryko. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i szybko traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard, "Piekielna zemsta"). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z milionerem (Aaron Eckhart, "Mroczny Rycerz"). Bogacz knuje perfidną intrygę, żeby pozbyć się rywala.

Dyskusje na temat: dziennikarz tok fm
 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  "Ubiegłotygodniowy wywiad w „Dużym Formacie” z Jakubem Janiszewskim, zdeklarowanym gejem, dziennikarzem TOK FM, autorem książki „Kto w Polsce ma HIV” wywołał spore oburzenie wśród środowiska homoseksualnego. W dzisiejszym wydaniu dodatku do „Gazety Wyborczej” znajdujemy list Mariusza Kurca, redaktora naczelnego magazynu LGBT „Replika”, co ciekawe, również gospodarza audycji w TOK FM. Kurc ostro