• Informacje na temat:

  dziennikarze polsat

Artykuły na temat: dziennikarze polsat
 • Kamil Durczok powraca! Tym razem do Polsat News!

  Kamil Durczok (48 l.) wraca do telewizji! Tym razem poprowadzi program w Polsat News.

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • Kamil Durczok rozpocznie pracę w Polsacie. Co na to Gawryluk?

  ...".  - Współpraca z Durczokiem nie niesie ryzyka wizerunkowego dla Polsat News. Nad dziennikarzem nie wisi już odium afery obyczajowej z początku zeszłego roku - twierdzi medioznawca Maciej Mrozowski(...)Kiedy po raz pierwszy usłyszała krążące na korytarzach Polsatu plotki, że właściciele stacji zamierzają zatrudnić Kamila Durczoka, Dorota Gawryluk, szefowa "Wydarzeń", nie mogła w nie uwierzyć...

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Szymon Majewski wreszcie znalazł pracę? Zatrudni go Polsat?!

  Szymon Majewski (48 l.) wraca do telewizji? Takie informacje podała część mediów. Według spekulacji dziennikarz miałby poprowadzić jeden z programów Polsatu.

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • TVP i Polsat dementują plotki o ofertach pracy dla Kamila Durczoka!

  ...z "ABC" były gwiazdor TVN. Portal wirtualnemedia.pl postanowił sprawdzić te rewelacje obu gazet. Rzecznicy TVP i Polsatu jednak stanowczo rozwiali wszelkie nadzieje Kamila! "Rzecznik prasowy Telewizji Polsat Tomasz Matwiejczuk zaprzecza, jakoby nadawca złożył Kamilowi Durczokowi ofertę pracy w redakcji jednego ze swoich kanałów informacyjnych. Również Aleksandra Gieros-Brzezińska, rzecznik...

 • "Taniec z gwiazdami": Marcin Miller jest szalony?

  Marcin Miller, lider discopolowego zespołu Boys, nie kryje, że był zdziwiony, kiedy zaproszono go do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jak czuje się na parkiecie? "Myślę sobie, co ja robię tu?!" - wyznaje z rozbrajającą szczerością.

 • Robert Leszczyński nie żyje. Miał 48 lat!

  Jak poinformowała stacja Polsat News, nie żyje dziennikarz i krytyk muzyczny Robert Leszczyński. Osierocił 11-letnią córkę, Vesnę.

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

Wideo na temat: dziennikarze polsat
 • "Na krawędzi":Dziennikarz odkrywa tajemnicę Korcz

  Dziennikarz śledczy, Marek Stroba (Marcin Rogacewicz) przyjął zlecenie dotyczące Leny Korcz (Kamilla Baar). Niżyński (Tomasz Dedek) chcę ją zniszyć! Dziennikarz od razu trafia na trop problemów psychicznych z przeszłości pani nadkomisarz. - Kieruje pani wydziałem policji, a ma pani za sobą próbę samobójczą - bez ogródek oznajmia Lenie. Korcz stara się opanować, ale jej to nie wychodzi. - Chce mnie pan zniszczyć… Dlaczego? Emisja siódmego odcinka serialu 9 października, o 22:05 w Polsacie.

 • Mundial. Gra o wszystko

  "Mundial. Gra o wszystko" to dokumentalna opowieść o sporcie i polityce w okolicznościach nadzwyczajnych. Grę piłkarzy śledzą internowani działacze zdelegalizowanej "Solidarności", dziennikarze sportowi i cenzorzy, wycinający z telewizyjnych transmisji wszelkie przejawy istnienia opozycji. Występ w Hiszpanii poznajemy też z perspektywy zawodników, usiłujących sprostać nie tylko swoim ambicjom, ale też unieść ciężar oczekiwań kibiców i reżimowej propagandy. Film został oparty na materiałach...

 • "Pierwsza miłość": Piotr "Vienio" Więcławski dołącza do obsady!

  Polski raper, wokalista, kucharz, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy, czyli Piotr Vienio Więcławski teraz wystąpi w „Pierwszej miłości”! Kogo zagra? Oglądajcie premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie. Kilka szczegółów możemy zdradzić już teraz!

 • Wielkie piękno

  Jep Gamberdella (Toni Servillo) - przystojny, czarujący mężczyzna, pomimo pierwszych oznak starzenia - w pełni korzysta z życia. Chodzi na eleganckie kolacje i przyjęcia, gdzie - jako znany dziennikarz i nałogowy uwodziciel - jest zawsze mile widziany. W młodości napisał powieść, która przyniosła mu nagrodę literacką i reputację sfrustrowanego pisarza. Na tarasie jego rzymskiego apartamentu z widokiem na Koloseum wydaje przyjęcia, na których "ludzka aparatura" - jak brzmiał tytuł jego...

Dyskusje na temat: dziennikarze polsat
 • Re: "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  debilne tak jaki POLSAT jest debilny i jego dziennikarze i tzw. artyści

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  TVP POLSAT TVN to programy które pokazują totalną hałe a dziennikarze prowadzący programy informacyjne są na bardzo niskim poziomie skąd wy tych nieuków bierzecie

 • Re: "Boję się niespełnienia"

  do haha_byle kto zostaje gwiazdą w TVN_pomyliłeś stacje!! Polsat jest ok_normalni dziennikarze,prezenterzy,świetne seriale,aktorzy,rozrywka itp.,bardzo przyjemnie się ogląda -POLSAT-tak trzymać!!! TVN-szkoda słów-jedno wielkie bagno!! (jeden wyjątek-serial p.Pilaszewskiej,szkoda że w TVN-nie pasuje do tego towarzystwa)!