• Informacje na temat:

  dziewczyna al pacino

Artykuły na temat: dziewczyna al pacino
 • Al Pacino: Nowy romans aktora!

  W ostatnich latach widywano u jego boku 42-letnią argentyńską modelkę Lucilę Solę. Ale okazuje się, że Al Pacino (78 l.) ma już nową dziewczynę!

 • Artur Barciś: Oświadczył się podczas pierwszej rozmowy!

  Nie marzył o roli na miarę Oscara. Wolał zbudować dom, posadzić drzewo oraz wychować syna...

 • Al Pacino pochwalił się dziewczyną. Młodszą o 40 lat!

  Al Pacino spotyka się z argentyńską pięknością już od 2010 roku. Para jednak rzadko pokazuje się razem. Nic więc dziwnego, że ich pojawienie się na gali wywołało spore zamieszanie, szczególnie wśród(...) występując w hiszpańskich filmach i programach. Wspólnie z Pacino wychowuje swoją córkę z poprzedniego związku. Para wygląda na bardzo szczęśliwą. Widać, że ogromna różnica wieku w ich przypadku nie...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Kolejna Polka dziewczyną Jamesa Bonda!

  Institute. Jej portret zawisł na ścianach obok zdjęć innych absolwentów: Al Pacino, Roberta De Niro, Julii Roberts, Angeliny Jole, Marlona Brando, czy Marlin Monroe. O Joannie zrobiło się głośno(...) wszelkie rozmowy na ten temat. Zdradza jedynie, że Leonardo miał warsztaty w jej szkole, z których wiele wyniosła. Jako młoda dziewczyna na początku występowała w reklamach telewizyjnych, pracowała jako...

 • Daniel Auteuil - francuski Al Pacino

  Rzadko zdarza się, by jakiś aktor - tak często jak obecnie Daniel Auteuil - pojawiał się na ekranach polskich kin. W ciągu dwóch tygodni na nasze ekrany trafiły dwa filmy z francuskim aktorem: "Ukryte" Michaela Haneke i "36" Oliviera Marchala. W sierpniu zaś mogliśmy podziwiać go w filmie Claude'a Berri "Jeden odchodzi, drugi zostaje" .

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Natalia Lesz jest szczęściarą

  ..., Pink Floyd. Z aktorów Paul Newman Al Pacino, Joaquin Phoenix. Ale ciągle pojawiają się nowe talenty, ja zaś odkrywam nieznanych mi wcześniej artystów, toteż moja lista często się zmienia. Ma pani...

 • Przeboje VCD

  W czwartek, 28 kwietnia, na Video CD (do sprzedaży) zadebiutuje kilka przebojowych opowieści. Domowe kolekcje wzbogacić będzie można o filmy "Dziewczyna z perłą" , "Pogoda na jutro" , "Rekrut" , "Rycerze z Szanghaju" i "Zróbmy sobie wnuka" .

 • Była na ustach całego świata. Co stało się z Sheryl Lee?

  ..., zapaść w pamięć jako martwa dziewczyna". Początkowo miała zagrać tylko martwą Laurę. Pojawiała się jeszcze w retrospekcjach i scenach metafizycznych. Lynch był pod wrażeniem młodej aktorki(...) oraz filmach. Nie zapomniała również o swojej pierwszej pasji - teatrze. Wystąpiła na Broadwayu m.in. u boku Ala Pacino w przedstawieniu na podstawie sztuki Oscara Wilda. Od 1990 roku regularnie...

 • Przeboje VCD

  W kwietniu na Video CD (do sprzedaży) zadebiutuje kilka przebojowych opowieści. Domowe kolekcje wzbogacić będzie można o filmy "Dziewczyna z perłą" , "Pogoda na jutro" , "Rekrut" , "Rycerze z Szanghaju" i "Zróbmy sobie wnuka" .

Wideo na temat: dziewczyna al pacino
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.