• Informacje na temat:

  dziewczyna anime

Artykuły na temat: dziewczyna anime
 • Bo to złe kobiety były

  ...matkę, Dianę (w tej roli zobaczyliśmy Jane Badler, która jedną z głównych ról w oryginalnej serii "V" z 1984 roku), a koniec końców zamordowała ją w finale drugiej serii serialu. Doronjo z anime(...) złodziejki i oszustki kryje się młoda dziewczyna, której prawdziwym marzeniem jest skraść… komuś serce. A jeśli spojrzymy na jej nieanimowane wydanie z aktorskiej ekranizacji "Yattamana" Takashiego Miike...

 • Recenzja Justyna Steczkowska "Anima": Justyna Mistrzowska

  To najprawdopodobniej będzie najbardziej niedoceniona płyta tego roku. Choć trzymam mocno kciuki, by "Animę" zauważyli nie tylko wierni fani "starej Steczkowskiej".

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Anime według braci Wachowskich

  Bracia Andy i Larry Wachowscy, twórcy kultowego "Matrixa" , przygotowują się do realizacji filmowej wersji klasycznej anime. W filmie "Speed Racer" główną rolę zagra Emile Hirsch ( "Dziewczyna z sąsiedztwa" ).

 • "Lucy" : Jestem Boginią

  "Nikita" + "Akira" = "Lucy". W swoim najnowszym filmie Luc Besson łączy fascynację twardymi dziewczynami z wątkami z klasycznego cyberpunkowego anime Katsuhiro Otomo. Efektem jest nie do końca udana, ale wybuchowa mieszanka überpulpowej sensacji z psuedofilozoficznym s-f.

 • Susan Sarandon u Wachowskich

  Susan Sarandon ( "Zatańcz ze mną" ) i John Goodman ( "Big Lebowski" ) wystąpią w filmie "Speed Racer", nad którym pracują bracia Wachowscy. Produkcja ma być kinową wersją klasycznej japońskiej anime.

 • t.A.T.u.: Japońskie "przepraszam"

  "Gomenasai" to trzeci singel z płyty "Dangerous and Moving" rosyjskiego duetu t.A.T.u. Na stronach INTERIA.PL możecie już obejrzeć teledysk do tego utworu, który został zrobiony w konwencji japońskiej anime. Zdaniem wielu krytyków, ballada "Gomenasai" to najlepsza piosenka na ostatnim albumie t.A.T.u.

 • Ronny Yu o wampirach

  Ronny Yu ( "Narzeczona laleczki Chucky" , "Formuła" ) zamierza nakręcić w Hollywood aktorską wersję słynnej japońskiej anime "Blood: The Last Vampire". W roli głównej bohaterki opowieści, nastoletniej dziewczyny imieniem Saya, reżyser chce obsadzić młodą aktorkę z Japonii. Na razie jednak nie padło jeszcze żadne nazwisko.

 • Rob Cohen po japońsku

  Rob Cohen, twórca przebojów "xXx" oraz "Szybcy i wściekli" , przygotowuje kolejny thriller. "Kite" to mroczna opowieść o dziewczynie, która zabija na zlecenie swojego przybranego ojca. Obraz będzie aktorską wersją kultowego japońskiego filmu animowanego powstałego w 1998 roku.

 • "Koreańska fala" zalała świat

  Nieujarzmiona i niespodziewana popularność "Gangnam Style", południowokoreańskiego wokalisty Psy, uzmysławia nam, Europejczykom, że gdzieś tam daleko istnieją gwiazdy pop, o których nie śniło się nawet filozofom. Dzięki internetowi dziś są w naszych domach.

Wideo na temat: dziewczyna anime
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.