• Informacje na temat:

  dziewczyna baldwina

Artykuły na temat: dziewczyna baldwina
 • Ireland Baldwin wylądowała na odwyku!

  O córce Aleca Baldwina i Kim Basinger od dawna mówiło się, że jest niespokojnym duchem. Modelka, która otwarcie przyznaje, że jest lesbijką, jakiś czas temu ostro pokłóciła się ze swoim ojcem(...). Dziewczyna ponoć utrzymuje, że wcale nie jest uzależniona i uważa swój pobyt w ośrodku odwykowym za zupełnie zbędny. Jej rodzice wolą jednak dmuchać na zimne...

 • Julianne Moore: Ta nagroda jest dla was

  Odbierając tegoroczną nagrodę BAFTA, Julianne Moore podziękowała wspierającej ją rodzinie, a także osobom, z którymi pracowała przy filmie "Still Alice".

 • Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin!

  Justin Bieber (24 l.), który jeszcze niedawno był w związku z Seleną Gomez (25 l.), poprosił o rękę swoją nową dziewczynę, Hailey Baldwin (21 l.).

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?

 • Kendal Jenner rzuciła kelnerce pieniędzmi w twarz!

  York Post", dziewczyna wybrała się wraz ze swoją przyjaciółką, Hailey Baldwin (17 l.), na kolację do znanej restauracji. Po zjedzeniu posiłku zapragnęły napić się także wina. Kiedy kelnerka odmówiła(...) Kardashiankę. Dziewczyna nie zachowała się jednak zbyt elegancko... "Kendall wyjęła z portfela kilka dwudziestodolarówek i rzuciła nimi kelnerce w twarz" - dodaje źródło gazety. Trzeba przyznać...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Serialowa jesień w Stanach

  ...-latek musi nagle zmienić się w odpowiedzialnego ojca, po tym jak dowiaduje się, że: a) dziewczyna, z którą przespał się tylko raz w życiu urodziła jego dziecko, b) wspomniana mama poszła do więzienia(...). "Kości", sezon szósty. Jak dalej potoczą się losy Bootha i dr "Bones"? Może nie być różowo, skoro w nowych odcinkach przy boku agenta FBI pojawi się nowa dziewczyna. Stacja: FOX. "30 Rock...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Weekend w kinie

  "Dziewczyna z perłą" , brytyjski dramat obyczajowy ze Scarlett Johansson i Colinem Firthem w rolach głównych, obyczajową opowieść "Moja matka woli kobiety" oraz dwie komedie - "The Cooler" i "Wariaci z Karaibów" trafią w piątek, 21 maja, na ekrany polskich kin.

 • Teksas nagradza "Powrót Króla"

  "Władca Pierścieni: Powrót Króla" i jego reżyser Peter Jackson otrzymali doroczne nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Dallas-Fort Worth (Dallas-Fort Worth Film Critics Association) w stanie Teksas. Za najlepszych aktorów uznano Seana Penna, grającego pogrążonego w rozpaczy ojca z "Rzeki tajemnic" , oraz Charlize Theron, odtwórczynię tytułowej roli morderczyni w filmie "Monster".

Wideo na temat: dziewczyna baldwina
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.