• Informacje na temat:

  dziewczyna barona z afromental

Artykuły na temat: dziewczyna barona z afromental
 • Baron z Afromental ma nową dziewczynę! To znana aktorka!

  Jeszcze niedawno plotkowano, że lider grupy Afromental spotyka się ze swoją koleżanką z jury, Edytą Górniak (42 l.). Jednak teraz okazuje się, że miejsce u jego boku zajęła inna znana piękność. Jak(...) po same uszy! "Baron jest pod wrażeniem jej poczucia humoru i oczywiście seksapilu. Aśka to prawdziwy wulkan energii" - zdradza w rozmowie z tabloidem znajomy pary. Wygląda na to, że lider Afromental...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

 • Baron z Afromental zaręczył się!

  Juror z "The Voice of Poland" postanowił wreszcie się ustatkować. Co prawda z obecną partnerka spotyka się zaledwie od kilku miesięcy, ale najwyraźniej uznał, że to ta jedyna! Jak informuje jeden z tabloidów, Baron właśnie się zaręczył. Wiadomość ta nie przypadła za bardzo do gustu jego byłej dziewczynie, czyli Oli Szwed. Dlaczego? "Podobno bardzo ją to dotknęło, bo związki Barona po ich...

 • "The Voice of Poland": Trudne wybory Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak

  Za nami pierwszy odcinek na żywo piątej edycji "The Voice of Poland". Tradycyjnie nie obyło się bez łez i emocjonalnych wyznań.

 • ..."Edyta Górniak ma romans z Baronem!”, „Górniak przyłapana z Baronem”. „Edyta i Baron z Afromental są parą”. To kilka nagłówków artykułów, które pojawiły się w prasie i w internecie po publikacji(...) jednak ktoś, kto wziął sobie plotki do serca. I drży z niepokoju, co będzie dalej... Tą osobą jest narzeczona Barona - Katarzyna Grabowska. "Kasię wiele kosztowały te wszystkie artykuły. Po nich...

 • "The Voice of Poland": Dziewczyna zza kotary i pląsy trenerek (relacja)

  Edyta Górniak i Maria Sadowska w tanecznym duecie z jedną uczestniczką, występ dziewczyny zza kotary, wzruszająca historia śpiewających sióstr - producenci "The Voice of Poland" stawiają na show.

 • Stankiewicz i Tomasz Barański Nina Tyrka i Waldemar Błaszczyk Elżbieta Romanowska (aktorka znana z serialu "Ranczo") i Rafał Maserak Joanna Opozda (była dziewczyna Barona z Afromental i nowa...

 • "The Voice": Baron z Tomsonem zgarniają perełki

  Bohaterowie trzeciego odcinka muzycznego show TVP2 mogli przebierać wśród jurorów, ale najlepsze głosy trafiły do drużyny Barona i Tomsona.

 • ...związała się z pianistą Afromental, Bartoszem Śniadeckim (34 l.). "Mam najlepszą dziewczynę!" - napisał jakiś czas temu muzyk na swoim internetowym profilu. Leonardo DiCaprio (40 l.), który gustuje(...) temat rzekomego romansu aktorki z "Pierwszej miłości",  Joanny Opozdy, z Baronem z zespołu Afromental. Niedawno okazało się, że ich drogi szybko się rozeszły. Co ciekawe, jednocześnie pojawiły się...

 • "Bitwa na głosy" bez Beaty Kozidrak!

  Najlepsze opinie od jurorów zebrała ekipa Tomsona i Barona z grupy Afromental, jednak najwięcej głosów od telewidzów otrzymała drużyna Piotra Rubika. Z programem pożegnała się grupa Beaty Kozidrak.

Wideo na temat: dziewczyna barona z afromental
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.