• Informacje na temat:

  dziewczyna bonda konkurs

Artykuły na temat: dziewczyna bonda konkurs
 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Najseksowniejsze dziewczyny Bonda

  Wielbiciele serii o przygodach Jamesa Bonda postanowili zorganizować konkurs na jego najseksowniejszą dziewczynę. W plebiscycie, zorganizowanym przez filmowy magazyn "Hotdog", zwyciężyła Ursula Andress, która partnerowała Seanowi Connery'emu w filmie "Dr. No" z 1962 roku, pierwszej części opowieści o agencie 007.

 • Chyra z "dziewczyną Bonda"

  Andrzej Chyra i ukraińska aktorka Olga Kurylenko, znana z filmu o Jamesie Bondzie "007 Quantum of Solace", zagrali główne role w "Znieważonej ziemi" francusko-izraelskiej reżyserki Michale Boganim. Obraz będzie pokazywany na tegorocznym festiwalu w Wenecji.

 • James Bond już w polskich kinach!

  W piątek, 22 listopada, równocześnie na ekrany polskich i światowych kin trafi najnowszy film o Jamesie Bondzie, "Śmierć nadejdzie jutro" . W większości miast w Polsce zaplanowano uroczyste premiery z wieloma atrakcjami.

 • Polskie akcenty w Bondach

  Pierwowzorami pierwszej dziewczyny Bonda i jednego z jego przeciwników byli Polacy. W jednym z odcinków serii o 007, "Pozdrowieniach z Rosji", wystąpił polski aktor Władysław Sheybal. W piątek, 5 października, przypada 50. rocznica premiery pierwszego filmu o Bondzie, "Doktora No".

 • Danzel: Tylko w Polsce!

  Dosyć niespodziewanie jednym z uczestników Krajowego Finału 51. Konkursu Piosenki Eurowizja - Ateny 2006, stał się belgijski wokalista Danzel. Cieszy się on wielką popularnością w naszym kraju, a w rozmowie z INTERIA.PL opowiedział o powodach startu w polskich eliminacjach do Eurowizji, o przeboju "Undercover" , do którego teledysk możesz już zobaczyć na naszych stronach i swych najbliższych

 • "Sentyment do Rocky'ego"

  20-letnia Nadiya, Francuzka pochodzenia algierskiego, podbiła listy przebojów singlem "Parle Moi" pochodzącym z drugiej płyty tej uzdolnionej wokalistki. Album "16/9" utrzymany jest w modnym klimacie pop/urban, sporo w nim brzmień i dźwięków znanych z world music. Kariera Nadiyi na dobre ruszyła, kiedy zwyciężyła w telewizyjnym konkursie talentów i podpisała kontrakt z wytwórnią Sony Music. Jej

 • Polskie produkcje na podbój festiwali

  11 filmów, których produkcję współfinansował Polski Instytut Sztuki Filmowej zostanie w najbliższym czasie pokazanych na ważnych międzynarodowych festiwalach, m.in. w Montrealu, Wenecji i Toronto - poinformował rzecznik PISF Rafał Jankowski.

 • Nie tylko ładna buzia

  Z nieśmiałej dziewczynki wyrosła top modelka, a potem aktorka, która szturmem zdobyła Hollywood i zgarnęła Oscara. Tak właśnie wyglądała kariera Kim Basinger.

 • Weekend przed telewizorem

  Jeśli ktoś zdecyduje się spędzić ten weekend przed telewizorem, na pewno znajdzie coś dla siebie. Największe polskie stacje proponują różnorodną rozrywkę - od komedii po dramaty i thrillery.

Wideo na temat: dziewczyna bonda konkurs
 • Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie

  Delia, uczennica liceum, przyjeżdża z prowincji do Bukaresztu z rodzicami, żeby odebrać nagrodę, jaką wygrała w konkursie organizowanym przez producenta napojów owocowych. Nagrodą jest piękny, nowy samochód marki Dacia. Delia musi jeszcze tylko stanąć przed kamerą, wystąpić w reklamówce i udowodnić, że dzięki wygranej jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie. Tak cenna nagroda rozpala jednak wyobraźnię, więc wszystko idzie gładko tylko do pewnego momentu. Kiedy staje się jasne, że i Delia i...

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.