• Informacje na temat:

  dziewczyna borysa

Artykuły na temat: dziewczyna borysa
 • "Barwy szczęścia": Regina ostrzy sobie pazurki na... Borysa!

  W 1901. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 19 września o godzinie 20.05) Mariola (Agnieszka Mrozińska) poprosi Borysa, by przekonał Reginę, że Tomek doskonale nadaje się na menadżera(...) dla niego numerem jeden. - Nie martw się o moją szefową... Ona ostrzy sobie zęby na kogoś innego - wyzna Marioli. - Na kogo? - zainteresuje się dziewczyna. - Na twojego szefa - zdradzi jej...

 • "Między nami dobrze jest" : W Polsce porozumienia nie będzie

  "Między nami dobrze jest" przypomina poniekąd rewelacyjny "Rewers" Borysa Lankosza. Znów bohaterkami są kobiety, przedstawicielki trzech pokoleń, tyle że w nieco innych, bo współczesnych realiach.

 • "Barwy szczęścia": Jola sprzeda swój klub... Borysowi?

  W 1895. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w poniedziałek 10 września o godzinie 20.10) Mariola poprosi Borysa, by pożyczył jej pieniądze na zakup klubu Joli. - Nawet mnie nie denerwuj! Taką kwotę pożyczają banki i to nie każdemu - stwierdzi Grzelak, ale dziewczyna wyzna mu, że nie ma zdolności kredytowej, więc żaden bank nie da jej kredytu. - Może niech szef sam kupi ten klub...

 • Robert Więckiewicz: Wystarczy myśleć, to metoda na życie

  "Dużo myślałem o Teodorze Szackim i w ten sposób przygotowywałem się do roli. W ogóle dobrze jest myśleć. Myślenie to jedna z moich metod na życie" - mówi Robert Więckiewicz, który w filmowej adaptacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy" wcielił się w kultowego polskiego prokuratora.

 • "Barwy szczęścia": Gra z uczuciami zabiła dziewczynę

  Aldonę i Borysa budzi nad ranem hałas jeżdżących po ich posesji quadów. U Grzelaków zjawia się też Kuczma z pretensjami, że Gawron wypożycza ludziom pojazdy od 6 rano. Agata szykuje się do wyjazdu do Izraela na festiwal filmowy. Patryk jest zazdrosny, że jego dziewczyna znów będzie spędzać czas z Pawłem. Zaniepokojona zachowaniem brata Agata prosi Marka i Witka o pomoc w dotarciu do...

 • "Serce, Serduszko" : Tam i z powrotem, albo podróż bez celu

  Fanka death metalu, wytatuowana Kordula (Julia Kijowska) podejmuje pracę w bieszczadzkim domu dziecka. Nie zależy jej na niej, ale z jakiegoś powodu zachowuje się, jakby nie miała wyboru. Tam poznaje jednak Maszeńkę (Maria Blandzi) - dziewczynkę, z którą szybko ucieknie od szarej codzienności.

 • Borys Szyc: Jego dziewczyna jest nadal mężatką?

  ...orzekającym rozwód ukochanej Borysa z jej mężem, Michałem, z którym nieformalnie rozstała się niedługo po narodzinach ich drugiego dziecka. Co więcej, nie ma też śladu żadnego pozwu rozwodowego...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Klan": Kamila prześpi się z Borysem. Szybko tego pożałuje...

  Ostrowski (Bartosz Waga) wreszcie dopnie swego i zaciągnie Kamilę (Martyna Kowalik) do łóżka! Po spędzonej w ramionach modela nocy dziewczyna będzie miała potwornego... kaca moralnego. Zrozumie bowiem, że seks może zniszczyć jej przyjaźń z Borysem!

 • Miłość Borysa i gorące dziewczyny

  Utworem "My Love" debiutuje Borys, wokalista i tancerz znany dotychczas z udziału w m.in. projektach Marty i Michała Wiśniewskich.

Zdjęcia na temat: dziewczyna borysa
Wideo na temat: dziewczyna borysa
 • "Barwy szczęścia": Za co siedział Borys?

  Wiadomość o karze więzienia za morderstwo, jaką w Stanach odsiadywał Borys zaszokowała wszystkich. Szczególnie zraniona zatajeniem przed nią tej sprawy jest Justyna, która wierzyła w dobre intencje kuzyna. Dziewczyna od razu rusza do Borysa, by wyjaśnić tę sprawę.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 701.

  i Rafałem przeprowadzają wyjątkową operację, która jest transmitowana do jedenastu krajów świata. Do szpitala przychodzi Miriam - dziewczyna ma wysoką gorączkę, ból brzucha oraz wysypkę. Miriam trafia pod opiekę Wiktorii i Borysa. W Leśnej Górze odnajdują ją bandyci, którzy wcześniej odebrali jej paszport.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna borysa