• Informacje na temat:

  dziewczyna chodzi na imprezy

Artykuły na temat: dziewczyna chodzi na imprezy
 • Kinga Rusin i Tomasz Lis bezsilni. Chodzi o młodszą córkę, Igę Lis

  ...kobieta. Doceniła to znana agencja modelek, pisząc, że stanowi: „połączenie osobowości, inteligencji i w pełni rozwiniętej urody”, dziewczyna pojawiła się na okładce magazynu dla pań.  Ubrana w zjawiskową(...) stare córki”.  Iga jest bardzo ambitna, do niedawna nie w głowie byli jej chłopcy i imprezy. Właśnie skończyła prestiżowe polsko-amerykańskie liceum. Mnóstwo czasu spędzała na nauce, co odrobinę...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • "Na Wspólnej": Upojny seks Olki Zimińskiej z… dziewczyną!

  Tego jeszcze nie było w żadnym polskim serialu: Ola (Marta Wierzbicka) wyląduje w łóżku z kobietą! Chodzi oczywiście o Klaudię (Julia Trembecka). Będzie to początek ich związku.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Pod opiekę doktora Michała Morawskiego trafia wychłodzona 16-letnia dziewczyna, która ma też liczne odmrożenia. Nastolatka często chodzi na imprezy. Jest...

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Dziewczyna z sąsiedztwa

  Jak sama podkreśla w wywiadach, nie należy do grona typowych gwiazdek młodego Hollywood. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym, nie chodzi na szalone imprezy, nie zmienia chłopaków jak rękawiczki. W wolnym czasie lubi oglądać horrory w towarzystwie swoich przyjaciół i chłopaka.

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Szkoła

  .... Agresywny uczeń wpada w szał i pod szkołą napada na studenta, z którym chodzi jego była dziewczyna. Podczas szamotaniny uderza nauczyciela języka niemieckiego, Dominika Hubera. Dyrektor szkoły uważa(...) koleżanka i próbuje podrywać chłopaka, który jej się podoba. Podczas szkolnej imprezy kobieta razem z chłopakiem, w którym zakochana jest jej córka, całują się i palą marihuanę. Zrozpaczona dziewczyna...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.