• Informacje na temat:

  dziewczyna ciachorowskiego

Artykuły na temat: dziewczyna ciachorowskiego
 • "M jak miłość": Nowi u Mostowiaków

  Co łączy Jowitę Budnik, Laurę Breszkę, Katarzynę Hołtrę, Tomasza Ciachorowskiego, Marcina Piętowskiego i Andrzeja Andrzejewskiego? Cała szóstka po wakacjach dołączy do obsady sagi rodu Mostowiaków! Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Nowy trójkąt miłosny u Mostowiaków!

  ...wpadną na jej chłopaka - Artura. W tej roli zobaczymy aktora Tomasza Ciachorowskiego, znanego widzom m. in. jako Jan Złotopolski ze "Złotopolskich“, Michał Duszyński z "Majki“ czy Igor Grabowski(...) a jej ukochanym nie został zażegnany. Wręcz przeciwnie: jeszcze się zaognił! Jest on związany z jej pracą. Bowiem Artur oczekuje, by dziewczyna przestała zajmować się "mętami społecznymi", bo zbyt...

 • Niebezpieczny uwodziciel

  W roli Oskara Billa zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego, który niedawno dołączył do obsady serialu. Nowy bohater wprowadzi Dagę (Anna Szymańczyk) w wielki świat mody. Wszystko zacznie się od(...) wyjdzie na jaw, kiedy oni i Oskar Bill zostaną sobie przedstawieni. I pewnie sprawa zakończyłaby się skandalem i wyrzuceniem Dagi i Miksera z przyjęcia, gdyby nie to, że dziewczyna wpada Billowi w oko...

 • "Pierwsza miłość" i "Linia życia" wracają dziś na ekrany

  ...starał się wyjaśnić Annie (Marta Ścisłowicz), co naprawdę łączyło go z zamordowaną pielęgniarką. Na próżno, dziewczyna wykreśli narzeczonego ze swojego życia. Zdecyduje się wrócić do pracy(...) Fabijańskiego, Małgorzaty Potockiej, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazury, Aleksandry Woźniak i Jana Monczki zobaczymy także Stefano Terazzino oraz Krzysztofa Ibisza.

 • Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  ...podobać. To też jest w naszym interesie, żeby potem mieć dalszą pracę - dodał aktor, przy okazji ujawniając, że będzie głosował na Tomka Ciachorowskiego, kolegę z planu "Majki", który jest nominowany(...) Pietrucha). Dziewczyna ma niewiele ponad 25 lat, jest lekarzem weterynarii, mieszka w Warszawie z ukochaną babcią Wandą i psem. W wyniku serii tragicznych wydarzeń musi opuścić Stolice i przyjąć pracę...

 • Odrobina mężczyzny na jesień

  ...znika z anteny. Wszyscy, którzy wybierając sobie amanta na jesień już ostrzyli sobie zęby na Tomka "Ciacho" Ciachorowskiego, mogą się nim nacieszyć ostatni raz 31 października - tego dnia zakończy się(...) Cichopek) w domu, machał nogą w kapciu i pił herbatę, a drugi latał bez przerwy za dziewczynami, co raz zmieniał obiekt swojej fascynacji, serca niewieście łamał i usidlić się nie dał. Niestety teraz już nie...

 • Co ich łączy? Obaj kończą dziś 33 lata!

  Tomasza Ciachorowskiego, czyli niezapomnianego Michała Duszyńskiego z "Majki", i Wojciecha Mecwaldowskiego, czyli Piotra Nowaka z "Usta Usta", pozornie nic nie łączy. A jednak... Obaj urodzili się 5 kwietnia 1980 roku. Dziś świętują swoje 33. urodziny.

 • Pora na "Majkę"!

  Ledwie pożegnaliśmy BrzydUlę, a już czeka na nas nowa serialowa bohaterka. Czy widzowie pokochają Majkę tak jak Ulę Cieplak? Nowy serial już od dzisiaj na antenie TVN.

 • "Majka" lepsza od "Brzyduli"

  Serial "Majka" pierwszy tydzień może zaliczyć do udanych - codziennie przed telewizory przyciąga ponad dwumilionową widownię. To o kilkaset tysięcy lepszy wynik niż debiut "BrzydUli" .

Wideo na temat: dziewczyna ciachorowskiego
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna ciachorowskiego
 • Re: "M jak miłość": Serce znów w rozterce?

  jest w obsadzie czemu M. Walach nie pokazują choć podobno też gra a Adriana Kalska ? Wogole jeszcze gra ta dziewczyna w serialu? Nie mówiąc o Tamarze Arciuch .. serial nie skupia się tylko na p.Barbarze osobiście bardzo lubię te czwórkę aktorów jeszcze Tomka Ciachorowskiego ale nie widać już ich. Scenarzyści zapomnieli o p.Walach normalne