• Informacje na temat:

  dziewczyna clooneya

Artykuły na temat: dziewczyna clooneya
 • "Paragraf 22": Kyle Chandler dołącza do obsady. Clooney w innej roli

  ..." oraz wyreżyseruje kilka odcinków. Oprócz Chandlera i Clooneya w serii zobaczymy Hugha Laurie (jako majora de Coverley'ego, oficera dywizjonu lotniczego w bazie Pianosa) oraz Christophera Abbotta (jako(...). W 1970 roku na podstawie książki Mike Nichols ("Kto się boi Virginii Woolf?", "Pracująca dziewczyna") nakręcił film pełnometrażowy. Scenarzystami nowej wersji opowieści są Luke Davies ("Lion") oraz David...

 • "Kraina jutra": George Clooney znowu w akcji!

  Ma sławę, wszechstronny talent, dwa Oscary na koncie oraz...żonę, którą uwielbia adorować ku uciesze paparazzich. Na szczęście George Clooney uwodzi swoim urokiem nie tylko ukochaną Amal, ale też miliony widzów na całym świecie. Najbliższa okazja do podziwiania aktorskich zdolności Clooneya już wkrótce - od 29 maja w kinach "Kraina jutra", najnowsza produkcja przygodowa Disneya.

 • "Paragraf 22": George Clooney w serialowej adaptacji powieści

  Fabuła powieści Josepha Hellera, wydana w 1961 roku, osnuta jest wokół losów amerykańskiego bombardiera Yossariana. Akcja rozgrywa się podczas drugiej wojny światowej we Włoszech. W 1970 roku na podstawie książki Mike Nichols ("Kto się boi Virginii Woolf?", "Pracująca dziewczyna") nakręcił film pełnometrażowy. Jak donosi The Hollywood Reporter scenarzystą nowej wersji opowieści będzie Luke...

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • George Clooney oświadczył się swojej dziewczynie!

  George Clooney (53 l.), znany dotąd z niechęci do małżeństwa, właśnie się zaręczył! Takie informacje podają amerykańskie media.

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

 • George Clooney chce być ojcem!

  .... Z tego względu goście weselni o dokładnym miejscu ceremonii dowiedzą się w ostatniej chwili. Wyobrażacie sobie Georga Clooneya w roli ojca?

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • George Clooney panikuje przed ślubem!

  George Clooney (53 l.) boi się, że jego drugie małżeństwo rozpadnie się tak jak pierwsze.

 • Mariusz Bonaszewski: Wchodzę, rozwalam i znikam

  - Słyszałem, że trudno się ze mną pracuje - mówi. A jednak na brak propozycji nie narzeka. Może dlatego, że kiedy pojawia się na ekranie, wiadomo, że to obecność znacząca.

Zdjęcia na temat: dziewczyna clooneya
Wideo na temat: dziewczyna clooneya
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.