• Informacje na temat:

  dziewczyna diabeł

Artykuły na temat: dziewczyna diabeł
 • "Santa Diabla": Nowa telenowela w TV Puls!

  ...zażywa narkotyki. Zdemaskowana dziewczyna i odrzucona kobieta połączyły siły, by zniszczyć życie korepetytora, i oskarżyły go o próbę gwałtu. Sprawa natychmiast trafiła w ręce anioła stróża rodu - Humberta...

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • "M jak miłość": Seks na plebanii!

  W 1439. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 23 kwietnia o godzinie 20.55) na plebanii w Grabinie zjawi się młoda, bardzo atrakcyjna dziewczyna. Proboszcz od razu zauważy, że ma podkrążone od płaczu oczy. - Ksiądz jest wujkiem Roberta, prawda? Błagam! Musi mi ksiądz pomóc - powie dziewczyna, zalewając się łzami. Okaże się, że śliczna blondynka jest byłą wybranką Roberta, która...

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

 • "M jak miłość": Katia i Łukasz będą parą?

  Łukasz (Jakub Józefowicz) o mały włos nie potrąci samochodem przechodzącej po pasach Katii (Joanna Jarmołowicz), a zaraz potem zaproponuje dziewczynie randkę. Usłyszy stanowcze "nie", ale nie da za wygraną...

 • Zmarła reżyserka filmowa Barbara Sass

  Reżyserka i scenarzystka Barbara Sass, autorka filmów "Krzyk", "Dziewczęta z Nowolipek", "Pokuszenie", "W imieniu diabła", "Bez miłości", zmarła w czwartek, 2 kwietnia, w Warszawie w wieku 78 lat.

 • "M jak miłość": Justyna wróci do Grabiny!

  Kariera Justyny (Olga Kalicka) w Warszawie zakończy się, zanim tak naprawdę się zacznie. Okaże się, że - choć Górska wygrała konkurs - wymarzoną posadę sprzątnął jej sprzed nosa krewny dyrektora firmy, w której miała pracować. Dziewczyna wróci do Grabiny...

 • Emily Blunt żadnej roli się nie boi

  Ubierała diablicę, poskromiła wilkołaka, a teraz stawia czoła narkotykowym baronom. Emily Blunt to gwiazda wielkiego formatu. Po raz kolejny udowadnia to, wcielając się w rolę Kate Macer w "Sicario".

 • "Babę zesłał Bóg"

  ..."Babę zesłał Bóg", ale "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". Tytuł piosenki Renaty Przemyk i to stare powiedzenie świetnie się sprawdzają w przypadku super-kobiet, jakie możemy oglądać w serialach. Jakie są te bohaterki? Czy w prawdziwym życiu spotkaliście takie heroski?

 • "Coś za mną chodzi": Zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach

  Chcecie dożyć napisów końcowych, zapomnijcie o seksie, alkoholu i narkotykach - radził nastolatkom Wes Craven. Na nic zdały się słowa Mistrza. Dwie dekady od premiery "Krzyku" młodzież w horrorach to wciąż gatunek... skazany na wyginięcie. Wchodzący na ekrany w piątek 13 marca "Coś za mną chodzi" wkrótce dopisze w tym temacie nowy, krwawy rozdział.

Wideo na temat: dziewczyna diabeł
 • Diabeł

  Film realizowany na podstawie pomysłu M. Night Shyamalana. Garstka osób zostaje uwieziona w windzie. Od pierwszej chwili zaczynają się momenty grozy: giną jeden po drugim. Uwięzieni orientują się , że w jedną z osób wcielił się sam diabeł?

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna diabeł