• Informacje na temat:

  dziewczyna dla pilkarza

Artykuły na temat: dziewczyna dla pilkarza
 • Była dziewczyna Jarosława Bieniuka zabrała głos w sprawie! Jest poruszona!

  Oskarżony o naruszenie wolności seksualnej były piłkarz, Jarosław Bieniuk został aresztowany 16 kwietnia 2019 roku. Milczenie w tej sprawie w końcu przerwała jego była dziewczyna - Martyna.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Barwy szczęścia": „Wizytówka” piłkarza

  Dziewczyna powie spodziewającej się dziecka Julicie (Katarzyna Sawczuk), że żona jest wizytówką piłkarza i musi mieć idealne ciało. - Ciąża nie może być wymówką, bo potem będzie za późno. Jak się(...) można dać swojemu dziecku... - westchnie Julita, a Sałatka zapewni ją, że zawsze będzie dla niego najpiękniejsza.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • "Barwy szczęścia": Darek rzuca dziewczynę... dla faceta!

  Piłkarz Darek postanawia ujawnić swoją orientację seksualną. To zakończy jego karierę? Dowiemy się w 1431. odcinku "Barw szczęścia".

 • Bradley Cooper ma romans z Iriną Shayk

  Bradley Copper i rosyjska modelka Irina Shayk pojawili się razem na imprezie po corocznym obiedzie dla Stowarzyszenia Korespondentów przy Białym Domu.

 • Powstanie serial o żonach i dziewczynach polskich piłkarzy!

  Twórcy "O mnie się nie martw" i "Przyjaciółek" przymierzają się do nakręcenia serialu o żonach i dziewczynach naszych najlepszych piłkarzy. Serial o polskich WAGs najprawdopodobniej już za rok pokaże Telewizja Polsat...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Jarosław Bieniuk ma nową dziewczynę? "Nie namówicie mnie na zwierzenia"

  ...o  charakter swojej relacji z  Martyną były piłkarz zasłonił się ochroną prywatności. - Uważam, że są takie sprawy, o których nie należy mówić oficjalnie - powiedział dla "Twojego Imperium" wdowiec po Annie Przybylskiej. - Nie mam zatem nic do powiedzenia na temat, czy jest to moja koleżanka, przyjaciółka rodziny czy dziewczyna. Nie namówicie mnie na zwierzenia - uciął. *** Zobacz więcej...

 • Queens kibicują polskim piłkarzom!

  Przebojowe dziewczyny z Queens znów w akcji! Patrycja Wódz, Agnieszka Maksyjan i Monika Niedek nagrały piosenkę "Polska gra", która startuje w konkursie "Hit na mundial" i ma zagrzewać do boju naszych piłkarzy na zbliżających się mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Wideo na temat: dziewczyna dla pilkarza
 • "Pierwsza miłość": Kim jest Rudy?

  Artur (Łukasz Płoszajski) w ostatnich dniach próbował sprzedać mieszkanie znanemu piłkarzowi (Rudemu). Problemem sportowca jest rzekomo niewierna dziewczyna, dla której chciał kupić apartament. Do(...), błyskotliwy, przystojny. Szasta pieniędzmi na lewo i prawo, pozer. Czy on i jego dziewczyna Natalia, wyjdą cało z tej próby zaufania? „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1804.

  się z dentystką. Chłopcy postanawiają w pierwszej kolejności przeprowadzić prywatne śledztwo w sprawie Dylskiej. Józka odwiedza kolega z boiska, a jego piękna dziewczyna - Diana - ma dla ciężarnej

 • Była sobie dziewczyna

  Komedia obyczajowa twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących". Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych XX wieku. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oxfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod...