• Informacje na temat:

  dziewczyna elvisa

Artykuły na temat: dziewczyna elvisa
 • Nowa dziewczyna Milowicza

  39-letni aktor, Michał Milowicz , marzy o założeniu rodziny. Od niedawna jest zakochany w dużo młodszej od siebie (?) brunetce. "Ta znajomość to temat tabu" - zaznacza.

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • ...nieznajoma kobieta. W lombardzie pojawia się Bernard. Chce zastawić pozłacany guzik, który jego zdaniem należy do Elvisa Presleya. Lolek nie chce przyjąć przedmiotu. Bernard wychodzi niepocieszony, ale po...

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Weekend w serialach: Opisy odcinków

  ...niespodziewanie namiętnie całuje Zbrowską. Dziewczyna nie kryje swojego oburzenia. Tymczasem Franek chce zabrać od Górków rzeczy Cariny i dziecka. Na drodze jednak staje mu Stefan. Klan odc. 3362(...) zdołałaby poznać podstępny plan Braniec. O mnie się nie martw odc.7 W kancelarii zjawia się studentka Marcina. Dziewczyna podczas kursu na prawo jazdy potrąciła żonę instruktora. Tak trafiła w sam środek...

 • "Królowa" w hołdzie dla "króla" Elvisa

  Wanda Jackson, była dziewczyna Elvisa Presley'a z lat 50., zwaną "Królową Rockabilly", nagrała płytę w hołdzie dla swojego ukochanego. Album "I Remember Elvis" ukaże się 31 stycznia 2006 roku.

 • Janusz Laskowski mógł zostać milionerem. Dlaczego tak się nie stało?

  Mama Janusza Laskowskiego (72 l.) przepowiadała mu, że na muzyce się nie dorobi. On jednak upierał się przy swoim i nieprzerwanie nagrywał oraz koncertował. Mógł być nawet dzięki temu milionerem! Dlaczego jednak nie udało mu się zbić fortuny?

 • Elvis: taki właśnie był

  W sierpniu TCM dedykuje swój program Elvisowi Presley'owi. W ten sposób kanał pragnie upamiętnić 30. rocznicę jego śmierci, która przypada w czwartek 16 sierpnia. Poza filmami z udziałem Króla Rock & Rolla, w TCM będzie można obejrzeć ekskluzywne wywiady z Jerrym Schillingiem - członkiem "Memphis Mafia" - grupy najbliższych przyjaciół Elvisa oraz Sanjeevem Bhaskarem - komediantem, fanem i wielkim

 • Cała Polska pamięta Elvisa

  W niedzielę (8 stycznia) cała Polska nie tylko będzie zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też świętować 77. rocznicę urodzin legendy amerykańskiej muzyki - Elvisa Presleya.

 • Elvis: FBI, kanapki i Monty Python

  Król rock and rolla, Elvis Presley, gdyby żył, skończyłby dziś 75 lat. Z tej okazji prezentujemy kilka ciekawostek i mniej znanych faktów z życia jednego z najwybitniejszych muzyków w historii.

Wideo na temat: dziewczyna elvisa
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.