• Informacje na temat:

  dziewczyna farrella

Artykuły na temat: dziewczyna farrella
 • Od rozstania Colina Farrella (39 l.) z Alicją Bachledą-Curuś (32 l.) minęło już około pięć lat. Aktorowi przez ten czas nie udało się stworzyć żadnego poważnego związku. Wygląda na to, że teraz znów jest zakochany! Paparazzi przyłapali go ostatnio z nową ukochaną. Póki co jednak nie wiadomo, kim jest następczyni Bachledy.

 • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

  Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

 • Colin Farrell (41 l.) sfotografowany został pod jedną z restauracji w Los Angeles ze swoją obecną dziewczyną.

 • Farrell zdradza Bachledę-Curuś?

  - Jest naprawdę cudowna i piękna. Niesamowicie inteligentna, bystra, utalentowana, kreatywna, hojna... - mówi 34-letni Colin Farrell. Kim tak zachwyca się irlandzki przystojniak? Niestety, nie Alicją Bachledą-Curuś, matką jego rocznego synka, Henry'ego Tadeusza.

 • Colin Farrell ma dziewczynę! Czy Alicja Bachleda-Curuś też jest gotowa na nową miłość?

  ...kolejna miłość Farrella? Czytaj dalej na następnej stronie Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że relacje Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś bardzo się ociepliły.  Fotoreporterzy kilka(...) sytuacja z Colinem Farrellem.  Czy nowa dziewczyna aktora oznacza, że dla Alicji Bachledy-Curuś coś w tej sytuacji zmieni się dramatycznie?  Czytaj dalej na następnej stronie Niekoniecznie. Od...

 • Colin Farrell wampirem

  Już niedługo na ekranach kin zobaczymy Colina Farrella w zupełnie nowej roli.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell znowu razem? Tego nikt się nie spodziewał

  Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) ma szansę ponownie zagrać u boku Colina Farrella (41 l.). Tym razem za kamerą stanie... polski reżyser!

 • Colin Farrell: Jeden z psychopatów

  Jeszcze w listopadzie do polskich kin trafi czarna komedia Martina McDonagha "7 psychopatów". W głównej roli wystąpił w niej Colin Farrell.

 • Colin Farrell i jego tajemnicza ukochana. Podobna do Alicji Bachledy-Curuś?

  Nowa dziewczyna Colina Farrella jest wyjątkowo tajemniczą osobą. Choć spotykają się już od 2 lat, wciąż niewiele o niej wiadomo. Wprawdzie aktor nie ukrywa już swojego uczucia, ale nadal stara się chronić prywatność swojej nowej partnerki. Tymczasem jego fani widzą coraz więcej podobieństw Kelly McNamary do Alicji Bachledy-Curuś.  W jednym z wywiadów w 2015 roku Colin wyznał, że od 4 lat z nikim...

 • Colin Farrell szkieletorem

  W czasie zdjęć do swojego nowego filmu Colin Farrell żył tylko na kawie, dietetycznej coli i dwóch puszkach tuńczyka. Dzięki temu miał sobie zagwarantować wygląd szkieletora.

Wideo na temat: dziewczyna farrella
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.