• Informacje na temat:

  dziewczyna hefnera

Artykuły na temat: dziewczyna hefnera
 • Hefner ma nową dziewczynę

  Hefner poinformował w poniedziałek na Twitterze, że spotyka się z nią regularnie oraz, że jest ona nową damą jego serca. Dodał, że będzie ona również w tym roku Miss Listopada. Bechard, która wprowadziła się do willi Hefnera w kwietniu jest - jak powiedziała - fanką Roya Orbisona i telewizyjnego serialu komediowego "Seinfeld". Lubi mężczyzn, którzy "są gotowi eksplorować z nią swoją seksualność...

 • Nowa dziewczyna... 85-latka

  Założyciel "Playboya", 85-letni Hugh Hefner, niedawno porzucony przez narzeczoną, ma już nową przyjaciółkę. Została nią Miss Listopada 2010 jego czasopisma, 27-letnia Shera Bechard, Kanadyjka pochodzenia francuskiego i początkująca aktorka.

 • "Z siedmioma kobietami łatwiej niż z jedną"

  ...żonaty i wierny przez osiem latach w latach 80., ale potem na zasadzie reakcji po nieudanym małżeństwie wylądowałem w domu z siedmioma dziewczynami. Życie z tą siódemką było prostsze niż z jedną żoną...

 • Hugh Hefner poślubi 24-latkę

  84-letni Hugh Hefner, założyciel magazynu dla mężczyzn "Playboy", ogłosił właśnie, że zamierza się ożenić po raz trzeci. W Boże Narodzenie poinformował na Tweeterze, że dał pierścionek zaręczynowy 24-letniej modelce Cristal Harris.

 • Holly Madison tłumaczy się z nadania dziwnego imienia córce!

  Celebrytka znana jest głównie z tego, że w przeszłości była kochanką założyciela "Playboya", Hugh Hefnera. Madison cały czas korzysta z popularności, którą zdobyła jako Króliczek Playboya(...) postanowiła się wytłumaczyć. Okazuje się, że dziewczynka otrzymała imię w spadku po... szkolnej koleżance Holly Madison! "Dorastałam w Oregon. W mojej klasie była dziewczyna, która miała na imię...

 • Sofia Coppola u Hugh Hefnera

  Znając dotychczasowe filmy Sofii Coppoli ("Przekleństwa niewinności, "Między słowami", "Maria Antonina"), niełatwo jest wyobrazić ją sobie w Playboy Mansion, siedzibie magazynu "Playboy" i królestwie jego założyciela Hugh Hefnera. A jednak reżyserka udała się tam w związku z przygotowaniami do swego filmu "Somewhere. Między miejscami".

 • Kendra Wilkinson rozpacza: Pierwsze dziecko rozciągnęło mi waginę!

  Dla byłej kochanki Hugh Hefnera nie ma tematów tabu. Dziewczyna dla kariery jest w stanie zrobić i powiedzieć niemal wszystko. Niestety, jej reality show nie wypaliło, dlatego Kendra musi w innym(...) się Kendra. Słabsze doznania seksualne to niejedyny problem tej żenującej celebrytki. Dziewczyna "pochwaliła się" jeszcze, że ma także problem z nietrzymaniem moczu! A mieliśmy nadzieję, że po...

 • Z siedmioma łatwiej niż z jedną?

  Legendarny kobieciarz - Hugh Hefner - uważa, że łatwiej jest żyć z siedmioma kobietami naraz, niż z jedną. Założyciel magazynu "Playboy" słynie z tego, że w jego kalifornijskiej posiadłości mieszka z nim kilka, co jakiś czas zmieniających się, pań.

 • Kendra Wilkinson już tak nie wygląda! Ale się zmieniła!

  Widzowie show, które miało za zadanie pokazywać życie modelek w willi nieżyjącego już Hugh’a Hefner’a (+91 l.), pokochali Kendre jako roztrzepaną i roześmianą młodą dziewczynę. Razem z pozostałymi dziewczynami, mieszkała z założycielem i redaktorem naczelnym najsłynniejszego na świecie magazynu dla panów. Wszystkie dziewczyny tworzyły związek z Hefnerem, co wzbudzało wiele kontrowersji...

 • Kendra Wilkinson: Nigdy więcej dzieci!

  Ciężarna była gwiazda "Playboya" - Kendra Wilkinson - przyznała, że po urodzeniu drugiego dziecka podda się operacji uniemożliwiającej jej ponowne zajście w ciążę.

Wideo na temat: dziewczyna hefnera
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.