• Informacje na temat:

  dziewczyna jana borysewicza

Artykuły na temat: dziewczyna jana borysewicza
 • Zarzuty wobec córki Jana Borysewicza

  Joanna Borysewicz - jak dowiedział się magazyn "Na żywo" - kolejny raz została zatrzymana na początku czerwca. Podejrzewano stręczycielstwo: "Umawiała bogatych panów z atrakcyjnymi dziewczynami" - mówi informator pisma. Sama zainteresowana jednak zaprzeczyła: "To było pomówienie. Jakaś dziewczyna spotkała się z moim znajomym i zrobiono z tego stręczycielstwo. Na szczęście zostało to już...

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Jak na faceta po dwóch zawałach, 52-letni Jan Borysewicz trzyma się całkiem nieźle. Awantury na koncertach, ciągłe imprezy, alkohol i kobiety - nic nie wskazuje na to, że członek zespołu Lady Pank przeszedł pierwszy zawał w wieku... 30 lat, a pół roku temu - drugi.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Kompromitacja Lady Pank

  ...festiwalu, mówi "Super Expressowi": "Jest mi bardzo przykro z powodu takiego zachowania Jana Borysewicza. Żałuję, tym bardziej że publiczność naprawdę dopisała". Popis piosenkarza ma jednak dobre strony...

 • Borysewicz z Przybylską

  Już w marcu w polskich kinach zadebiutuje nowy film Olafa Lubaszenko "Złoty środek". Na ekranie zobaczymy m.in. Annę Przybylską, Tamarę Arciuch, Pawła Wilczaka, Cezarego Pazurę, Szymona Bobrowskiego, Izę Kunę i Edytę Olszówkę.

 • Janusz Panasewicz (58 l.) podczas koncertu w Tarnobrzegu 20 lipca błądził wzrokiem, mylił teksty, nie trzymał tempa, fałszował i przeklinał. W oficjalnym oświadczeniu postanowił wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

 • Jan Borysewicz rozrabia

  Podczas imprezy w jednym z warszawskich klubów Jan Borysewicz, gitarzysta Lady Pank, znów pokazał jak mocno "rockandrollowo" potrafi się bawić. W efekcie doszło do szarpaniny z jednym z gości.

 • .... Mnóstwo troski okazali Elżbiecie fani.  Długo opiekowała się nią Paulina, młoda dziewczyna, która dla niej przeprowadziła się do Warszawy. Ale Paulina zmarła nagle na bezdech senny i artystka znów...

 • Gitarzysta i kompozytor zespołu Lady Pank, Jan Borysewicz, znów postanowił się ustatkować i zamierza poślubić swoją dziewczynę, modelkę Magdę Glinkowską.