• Informacje na temat:

  dziewczyna jana klimenta

Artykuły na temat: dziewczyna jana klimenta
 • Jan Kliment w domu jest gościem. Młoda żona wściekła!

  W środowisku show-biznesu coraz częściej można usłyszeć głosy, że małżeństwo tancerza Jana Klimenta (42 l.) i Lenki Tvrzovej (27 l.) przechodzi trudny okres. O co chodzi?

 • Jan Kliment ma romans z 20 lat młodszą aktorką!?

  ...poznała się ponoć na planie do kolejnej reklamy, do której tym razem zaangażowano kilku tancerzy, w tym Klimenta.  Cóż, partnerka Jana nie zna polskiego, więc zapewne nie przeczyta o miłosnych podbojach(...) jednej z telefonii komórkowych - Tosi Jarnuszkiewicz (20 l.). Dziewczyna wciela się tam w postać Basi, która odchodzi od chłopaka, bo ma zbyt wolny internet. Występuje ona w tych spotach od...

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...dobre wrażenie i sposobie jedzenia ptysia przy stole, zgarnia... 2800 złotych! "Życie na gorąco" przyłapało ostatnio Jana Klimenta na czułościach z pewną 20-latką. Bynajmniej nie była nią jego obecna partnerka, Lenka Tvrzova. Tygodnik dowiedział się, że ta tajemnicza dziewczyna to niejaka Tosia Jarnuszkiewicz. Fani reklam mogą kojarzyć ją ze spotów jednego z operatorów sieci komórkowej...

 • Jan Kliment: Nigdy nie zrezygnuję z tańca dla kobiety!

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że chce się na niego patrzeć. Jest w dobrym momencie życia. Dopiero teraz dostrzega wszystkie swoje atuty.

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.