• Informacje na temat:

  dziewczyna jest naga

Artykuły na temat: dziewczyna jest naga
 • "Do krwi ostatniej": Propaganda i naga Anna Dymna

  Serial jest telewizyjną wersją filmu o tym samym tytule z 1978 roku. Opowiada historię zawiłych losów Polaków na Wschodzie w czasie drugiej wojny światowej. Jego akcja rozgrywa się pomiędzy 30 lipca(...), a reżyser oskarżany jest o zrealizowanie propagandowego dzieła na zlecenie ówczesnych władz. "Nakręcony z ogromnym rozmachem i ze świetną obsadą kłamliwy, propagandowy gniot o bitwie pod Lenino...

 • Penis w rozmiarze IMAX? Ben Affleck nago!

  W nowym thrillerze Davida Finchera "Zaginiona dziewczyna" grającego główną rolę Bena Afflecka będziemy mogli przez moment zobaczyć nago.

 • ...dziewczyna boksera nie jest zazdrosna o Dodę? Okazuje się, że nie. "Nie mam nic przeciwko, bo nie jest goła (Doda - red.), tylko ma taką sukienkę i przykryła się kocem, bo było jej zimno. Każdy(...)Skandalista sfotografowała się z Pumbą rasy American Bully i Cycem rasy bulterier. Zdjęcie podpisane zostało: "Dzieci z królową". Pod fotką rozgorzała dyskusja. Internauci zastanawiali się, co naga...

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

 • Michał Baryza pokazał gorące zdjęcie! Pozuje nago i ogłasza, że… rozstał się z dziewczyną!

  ...się licznym rodzeństwem. Program otworzył mu drzwi do kariery, choć nie został zwycięzcą. Obecnie pracuje nadal jako model i z tej okazji bardzo dba o swoje ciało, które jest jego narzędziem pracy. Na(...) i problemach ze zdrowiem, Baryza poinformował, że już nie jest w związku! "Ken i Barbie, pamiętacie?  No to Ken jest, tylko Barbie wywiało ...".  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Emily Ratajkowski prowokuje na Instagramie

  Jeśli jeszcze nie dodaliście do obserwowanych konta Emily Ratajkowski na Instagramie, najwyższa pora, by zdecydować się "śledzić" modelkę i aktorkę. W kwietniu 23-latka zaprezentowała fanom już kilka seksownych ujęć.

 • "M jak miłość": Nakryje ją zupełnie nago!

  Na miejscu czeka oboje spora niespodzianka! Bo Magda akurat na ten wieczór zaplanuje "gorącą" randkę z ukochanym... Ania, widząc "strój" gospodyni, będzie w lekkim szoku. Uśmiech nastolatki jednak szybko zniknie - gdy tylko dziewczyna pomyśli o matce. A kilka minut później Budzyński wyzna narzeczonej, że jego była żona jest poważnie chora... Czy Magda ucieszy się, że zyska nową "córkę"?

 • Honorata Skarbek "Damy radę": Nadchodzi trzecia płyta

  "Damy radę" to najnowszy teledysk Honoraty Skarbek, zapowiadający zbliżającą się trzecią płytą 22-letniej wokalistki.

 • Naga prawda

  Marzenia Tomka wreszcie się spełnia - budzi się rano u boku Zośki. Jednak nie tak wyobrażał sobie romantyczne rozpoczęcie związku. Dodatkowo dziewczyna...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

Zdjęcia na temat: dziewczyna jest naga
Wideo na temat: dziewczyna jest naga
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2817. Zwiastun

  Michał zapewnia Roberta, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem żony! Tadeusiak mówi, że mu wierzy… Na komisariacie Robert poznaje swoją nowa partnerkę, Igę. Dziewczyna nie ma żadnego doświadczenia - ale jednak to ona wpada na trop Kingi! Roman wychodzi ze szpitala. Błaga żonę, żeby wróciła do domu. Honorata jest jednak nieprzejednana - sam musi sobie poradzić z nałogiem… Po powrocie do domu

Dyskusje na temat: dziewczyna jest naga