• Informacje na temat:

  dziewczyna krzysztofa króla

Artykuły na temat: dziewczyna krzysztofa króla
 • "Ojciec Mateusz": Krzysztof Stelmaszyk po raz trzeci u boku księdza Mateusza!

  Do sandomierskiego muzeum przywieziona zostanie skrzynia ze starym sarkofagiem. Kustosz Roman Kudełko (w tej roli zobaczymy Krzysztofa Stelmaszyka) zdecyduje się przechować przesyłkę w piwnicy. Rano odkryje, że z muzeum zniknęła kolekcja bezcennych pierścieni królewskich, a w dostarczonym poprzedniego dnia sarkofagu znajduje się... ciało niezidentyfikowanego mężczyzny.

 • Boska Komedia po raz siódmy w Krakowie

  Znamy program tegorocznego Festiwalu Boska Komedia, który odbędzie się tradycyjnie w Krakowie, w terminie od 5 do 13 grudnia. Zobaczymy 15 konkursowych przedstawień i 3 produkcje premierowe. Poza spektaklami, organizatorzy przygotowali mnóstwo imprez towarzyszących, spotkań z twórcami i aktorami.

 • Jabłczyńska wielką przegraną!

  Krzysztof Respondek zwycięzcą III edycji programu rozrywkowego "Jak ONI śpiewają". Zdobył Brylantowy Mikrofon, prezent niespodziankę od telewizji Polsat, a jego płyta ukaże się na rynku dosłownie kilka dni po finale. Joanna Jabłczyńska wyszła z niczym...

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • Serialowy przewodnik

  ...zgodzić się, by Skalski został, według prawa, ojcem dziewczynki. Mężczyzna, chcąc ostatecznie uporządkować relacje, prosi Lewińską o rękę. Dziewczyna jest mocno zaskoczona, ale się zgadza. O swojej(...) próbują opanować sytuację, ale mimo że dziewczyna jest nieprzytomna, nie decydują się na wezwanie lekarza. Za to po kilkunastu minutach zabierają Zuzi telefon i każą przerażonej dziewczynie pilnować...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Patrycja Mikuła ma dość Polski: Okradziono nas. Wyjeżdżamy!

  Celebrytka w polskim show-biznesie funkcjonuje głównie dzięki udawanej przyjaźni z Natalią Siwiec. Dziewczyna wystąpiła w jej programie i od razu zaczęła brylować na salonach. Mikuła przez większość życia mieszkała w Stanach, gdzie poznała swojego męża, piłkarza Krzysztofa Króla. Mężczyzna trzy lata temu podpisał kontrakt z Piastem Gliwice i wraz z Mikułą i synkiem zamieszkali w Polsce...

 • Big Cyc z królem polskiej estrady!

  Jerzy Połomski, popularny piosenkarz, nagrywa z zespołem Big Cyc nową wersję słynnego przeboju "Bo z dziewczynami". "Chcieliśmy uciec od polityki i zaśpiewać coś tylko dla zabawy. Nagrać fajną piosenkę na karnawał, bez żadnych podtekstów i drugiego dna. No i znów się nie udało!" - mówi Krzysztof Skiba (42 lata) z Big Cyc.

 • Czarna peleryna

  ...i pogróżkami. Sandomierz jest w rękach Króla Grozy. Do Internetu trafia filmik z akcji na Rynku. Upadek manekina sfilmowano profesjonalnie. Ofiarą napastnika pada Kacper Lipski (Krzysztof Nowakowski). Mateusz...

 • Gdynia: Niespodziewany werdykt

  Film "Warszawa" w reżyserii Dariusza Gajewskiego niespodziewanie zdobył Złote Lwy na zakończonym w sobotę, 20 września, XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrody aktorskie powędrowały do: Krzysztofa Majchrzaka ( "Pornografia" ) i Katarzyny Figury ( "Ubu król" ). Uroczysta ceremonia odbyła się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, prowadzili ją Grażyna Torbicka i Krzysztof Kolberger.