• Informacje na temat:

  dziewczyna kuby wesołowskiego

Artykuły na temat: dziewczyna kuby wesołowskiego
 • Wesołowski ma dziewczynę!

  Weronika Książkiewicz to już przeszłość. Kuba (23 l.) oficjalnie pokazuje się z nową ukochaną. Mamy nadzieję, że dziewczyna jest bardziej zrównoważona psychicznie od jego byłej.

 • Co nowego jesienią w Dwójce?

  6. sezon amerykańskiego serialu "Dr. House", nowe pasma: filmowe "Kino na Maksa" i dokumentalne "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem", a także pełen wzruszeń program Małgorzaty Kalicińskiej "Opowiedz nam swoją historię" - to najważniejsze punkty jesiennej ramówki TVP2.

 • Zakochany Wesołowski

  Reporterzy "Faktu" zauważyli nową biżuterię Weroniki na poniedziałkowej imprezie, w której para uczestniczyła. Znajomy Kuby opowiedział gazecie o uczuciu aktora: "Jeszcze nigdy nie był tak zakochany. Po raz pierwszy w życiu Kuba poważnie myśli o ślubie". Niedawno aktor został przyłapany w salonie jubilerskim, wszystko wskazuje więc na to, że pierścionek jest prezentem od niego. Wygląda na...

 • Wesołowski wrócił do byłej

  ...(21 l.), która studiuje w Mediolanie. Okazuje się jednak, że Agnieszka wciąż jest bliska sercu Kuby Wesołowskiego (25 l.). Świadczy o tym ich romantyczne spotkanie sprzed kilku dni... Oboje byli(...), którą przywiózł jej Kuba. Dzięki temu zyskali pretekst, by kilka minut porozmawiać. W pewnym momencie w romantycznej pogawędce przeszkodził im fan Kuby, który poprosił Agnieszkę, by zrobiła jemu...

 • Książkiewicz wróciła do Wesołowskiego!

  Jak pamiętacie, jakiś czas temu Weronika Książkiewicz (27 l.) rzuciła Kubę Wesołowskiego (23 l.). Okazało się jednak, że tłumy wielbicieli nie rzuciły się od razu do jej stóp i aktorka postanowiła dać byłemu jeszcze jedną szansę.

 • Sonia Wesołowska została nową "Wodzianką" w programie Kuby Wojewódzkiego. 22-latka zadebiutowała właśnie na rozkładówce pisma dla panów.

 • Od seksu woli przytulanie

  Weronika Książkiewicz (27 l.), wschodząca gwiazda polskiego kina i była dziewczyna Kuby Wesołowskiego wyznała ostatnio, że często płacze...

 • Dominika Zasiewska krytykuje nową Wodziankę!

  Dominika Zasiewska (24 l.) nie jest fanką swojej następczyni w roli noszenia wody w programie Kuby Wojewódzkiego. Postanowiła publicznie ją skrytykować!

 • Wodzianka oskarża Wojewódzkiego: Zostawił ciężarną na bruku!

  Dominika Zasiewska (24 l.) nie może przeboleć, że nie nosi już wody w programie Kuby Wojewódzkiego (50 l.). Z tego powodu postanowiła odegrać się na swoim byłym pracodawcy!

 • Szyc spotyka się z 23-latką?

  To, że po rozstaniu z Kają Śródką media zaczną łączyć nazwisko Borysa Szyca z przeróżnymi gwiazdkami rodzimego show-biznesu, było tylko kwestią czasu. Czy jednak w plotkach o romansie 33-letniego aktora z 23-letnią Zosią Ślotałą, byłą dziewczyną Kuby Wesołowskiego, tkwi ziarno prawdy?

Wideo na temat: dziewczyna kuby wesołowskiego
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna kuby wesołowskiego
 • Re: "M jak miłość": Paweł ma... nową żonę?!

  Frycz chce grać bardziej ambitne role? A kim jest Ola Frycz? Bo na pewno nie aktorką. Gdyby nie znany ojciec - Jan Frycz, ta dziewczyna nie miałaby szans. Nie ma talentu chociażby Kuby Wesołowskiego, któremu nikt nie wypomina braku wykształcenia aktorskiego, ponieważ doskonale sprawdza się w swoich rolach. Frycz w M jak miłość była nijaka. Bez polotu. Fakt, grała "dziwną" postać, ale też nie była