• Informacje na temat:

  dziewczyna kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: dziewczyna kuby wojewódzkiego
 • Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego broni ukochanego!

  Renata Kaczoruk (27 l.) zabrała głos ws. skandalu związanym z włożeniem polskiej flagi w psie odchody w programie Wojewódzkiego. Co ma do powiedzenia na ten temat?

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Izabela Marcinkiewicz wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

  To może być jeden z najgłośniejszych odcinków "Kuba Wojewódzki Show". Była żona Kazimierza Marcinkiewicza zapowiedziała na Facebooku, że pojawi się w kolejnym odcinku! "Z Waszą pomocą rozważyłam za i przeciw i... pójdę do Kuby Wojewódzkiego. Dziękuję za wsparcie" - napisała na Facebooku.

 • Była modelka "Playboya" rozbiera się w polskim filmie

  Pamiętacie Izę Salę, która zasłynęła z okładkowego zdjęcia 3D w "Playboyu" oraz rozebraniem się w programie Kuby Wojewódzkiego? O modelce przypomnieli sobie twórcy polskiego filmu "Dżej Dżej" obsadzając ją w epizodycznej roli... "blondynki na jachcie".

 • "Rodzina" Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk właśnie się powiększyła! To kolejny żart?

  ...w ciążę" - zwierzyła się jedna fanka. Czy dziewczyna Wojewódzkiego powinna wziąć sobie to do serca? (...) się i takie, w których zauważono u psa pewien problem. Otóż fani zwrócili uwagę na wypadającą trzecią powiekę, z czym należy zgłosić się do weterynarza. Jesteśmy ciekawi, czy to kolejny chwyt Kuby...

 • Teatralny debiut Anny Muchy

  Aktorka Anna Mucha ( "Chłopaki nie płaczą" , "Młode Wilki 1/2" ) zadebiutowała na teatralnych deskach. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, która ma za sobą filmowe role u Andrzeja Wajdy ("Panna Nikt") i Stevena Spielberga ( "Lista Schindlera" ), tym razem wystąpiła w "największej offowej produkcji w Polsce", jak reklamowany jest spektakl "Bomba" w reżyserii Macieja Kowalewskiego.

 • Dziewczyna Wojewódzkiego wściekła na Polaków! "Ale ku**a wstyd"

  Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego w ostatnich dniach kampanii wsparła Bronisława Komorowskiego. Swoje poparcie wyraziła między innymi za pomocą wspólnego selfie. To samo uczynił jej znany i bogaty partner. Celebrytka była chyba święcie przekonana, że takie poparcie wystarczy, aby przekonać Polaków, aby oddali głos na Komorowskiego. Niestety, rodacy fotel prezydencki na kolejne pięć lat postanowili...

 • Nowa miłość Wojewódzkiego?

  On - Kuba Wojewódzki - zainteresowany tylko kobietami do lat 30. Ona - Olga Bołądź - piękna, zdolna, lat 26. Czy to wystarczy, by między kontrowersyjnym prezenterem, a młodą aktorką zrodziło się prawdziwe uczucie?

 • Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

  Samozwańczy król TVN-u nigdy nie uchodził za statecznego mężczyznę. Przed Renulką w życiu Kuby było wiele kobiet, które gościły u jego boku raz dłużej, a raz krócej. Modelka jednak widocznie należy do grona szczęśliwych wybranek, które zagrzały to miejsce na dłużej, a nie wiadomo, czy Renata nie okaże się tą jedyną! Gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego był Wojciech Szczęsny (27

 • Prokop obronił Wojewódzkiego

  "Podziwiam tych ludzi i kibicuję im z całego serca" - mówi Marcin Prokop o uczestnikach programu "Mam talent!".

Zdjęcia na temat: dziewczyna kuby wojewódzkiego
 • Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego