• Informacje na temat:

  dziewczyna macieja dowbora

Artykuły na temat: dziewczyna macieja dowbora
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ratują małżeństwo z pomocą teściowej!

  Kłótnie, stawianie spraw na ostrzu noża… Kryzysy zdarzają się w każdym związku. Katarzyna Dowbor (58 l.) o tym wie i chce pomóc synowi i synowej.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Katarzyna Dowbor nie może pogodzić się z decyzją córki

  Ten moment musiał kiedyś nadejść: najmłodsze dziecko opuszcza rodzinny dom. Tak się stało w życiu Katarzyny Dowbor (60 l.), której córka Maria Baczyńska (21 l.) rozpoczęła studia psychologiczne w Anglii! Dziennikarka nie byłaby jednak sobą, gdyby ograniczyła się tylko do odwiezienia dziewczyny na lotnisko.

 • Maciej Dowbor o kulisach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. Niezmieniony pozostał sympatyczny duet prowadzących: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, który zdradził nam, czy żałuje swojego występu w... szpilkach!

 • Katarzyna Dowbor marzy o wnuku! Co na to jej syn i synowa?!

  Katarzyna Dowbor (60 l.) ma już dwie wnuczki, które kocha nad życie. Ale byłaby przeszczęśliwa, gdyby pojawił się jeszcze chłopiec. Przecież do trzech razy sztuka...

 • Najstraszniejsze rekordy

  Maciej Dowbor już jakiś czas temu wrócił z Włoch, gdzie nagrywano "Światowe Rekordy Guinessa", ale nadal jest pod wrażeniem niektórych rekordzistów. Program już w sobotę będzie można zobaczyć w Polsce.

 • Katarzyna Dowbor zaskoczyła Koroniewską. Oto cała prawda o ich wzajemnych relacjach!

  ...się o Helenkę, drugą córeczkę Joanny i Macieja, ale pani Katarzyna była zbyt zajęta obowiązkami na planie programu „Nasz nowy dom”, by sprostać obowiązkom babci.   "Nie ingeruję w życie moich dzieci(...). Jej piękna mama, Teresa, odeszła po długiej i ciężkiej chorobie, gdy Joasia miała zaledwie 22 lata. Młoda dziewczyna, wówczas studentka łódzkiej szkoły filmowej, została sama. Jej ojciec, Leszek...

 • Dziewczyny z odzysku

  Są młode, piękne i... po przejściach. Jeśli tylko uda im się ukoić żal po stracie, jaką jest wyjście z długotrwałego związku, na pewno w ich sercach zagości jeszcze radość. Miłość pewnie też.

 • Jest absolutnym zaprzeczeniem standardowego wizerunku teściowej... Katarzyna Dowbor nigdy nie ukrywała, że wybrankę swojego syna Macieja - Joannę Koroniewską - darzy ogromną sympatią. Bardzo kocha także ich 7-letnią córkę Jankę, którą rozpieszcza, jak tylko może. Dziennikarka wciąż jest tak zapracowana, że nie zawsze może spotkać się z ukochaną wnuczką wtedy, kiedy obie by tego chciały. Jednak...

 • Warto walczyć o marzenia

  Sam nie lubi tańczyć, ale potrafi dostrzec talent. Maciej Dowbor opowiada o emocjach, jakie wzbudził w nim program "Tylko taniec. Got to dance" i zdradza, komu z finalistów po cichu kibicował.