• Informacje na temat:

  dziewczyna macieja stuhra

Artykuły na temat: dziewczyna macieja stuhra
 • Oto najważniejsza... laska w życiu Macieja Stuhra

  Pogłoski o tym, że żona Macieja Stuhra, czyli podkomisarza Artura Banasia z "Gliny", nie jest już najważniejszą kobietą w życiu aktora, niespodziewanie potwierdził on sam, kiedy - odbierając Orła 2013 za najlepszą rolę męską - przedstawił zebranym w Teatrze Narodowym filmowcom dziewczynę, którą kocha ponad wszystko!

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Nowa partnerka Macieja Stuhra napisała dwie książki. O czym?

  Na rynku wydawniczym ukazały się w marcu aż dwie książki Katarzyny Błażejewskiej (30 l.), obecnej partnerki Macieja Stuhra (39 l.).

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • "Belfer": Od kompleksów do zbrodni?

  Senne miasteczko, piękna dziewczyna i tajemnicza śmierć. Czy nauczycielowi polskiego uda się rozwikłać zagadkę zbrodni?

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Gwiazdorska obsada 3. sezonu "Bez tajemnic"

  Magdalena Popławska, aktorka znana z takich filmów jak "Dziewczyna z szafy", "Lęk wysokości" czy "Prosta historia o miłości", wcieli się w rolę serialowej Małgorzaty. Jej bohaterka jest efektowną(...). Tomasz odkryje bolesne miejsca w życiu Andrzeja, na które będzie mogła odpowiedzieć tylko terapia indywidualna. Cotygodniowe spotkania odmienią ich obu. Odcinki z udziałem Maciej Stuhra będą reżyserowały...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

 • Monika Jarosińska w końcu odzyskała spokój! Wcześniej przeżyła dramat!

  Dwa lata temu bohaterka „Dziewczyn ze Lwowa”, Monika Jarosińska (43 l.) musiała przejść operację. To był dla niej prawdziwy dramat, lecz teraz stara się wrócić do normalnego życia.

 • "Piąte: Nie odchodź": W poszukiwaniu Anioła Stróża

  Dystrybutor filmu "Piąte: Nie odchodź" zaprezentował pierwszy zwiastun pełnometrażowego debiutu córki Grażyny Szapołowskiej - Katarzyny Jungowskiej.