• Informacje na temat:

  dziewczyna marcina bosaka

Artykuły na temat: dziewczyna marcina bosaka
 • "Ojciec Mateusz": Marcin Bosak robi wszystko, by uratować swoją rodzinę przed rozpadem...

  Kilka miesięcy temu plotkarką prasę obiegły zdjęcia Marcina Bosaka czule obejmującego młodziutką i śliczną aktorkę, Marię Dębską, czyli Zosię Joachim z "Wojennych dziewczyn", stało się jasne, że jego(...) Marcina Bosaka Marią Dębską to już historia, a aktor wrócił do matki swych dwóch synów i robi wszystko, by odbudować ich związek. Jak informuje tygodnik "Na Żywo", to Maria nie chciała kontynuować swej...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Bosak i "Nowa" dziewczyna

  ...szorstki, co widać w relacjach z Adą Mielcarz, studentką szkoły policyjnej, którą mu przydzielono do pracy. Dziewczyna nie ma z nim łatwego życia. Jest niecierpliwy i wymagający" - opowiada o swoim...

 • Dziewczyna Adamczyka paparazzi

  Anna Czartoryska, aktorka z wykształcenia, arystokratka z pochodzenia, a prywatnie narzeczona Piotra Adamczyka, zadebiutowała w kryminale. Młoda gwiazda występuje jako przebojowa reporterka w serial u "Nowa".

 • Dziewczyna Adamczyka paparazzi

  Aktorka pojawi się na ekranie w towarzystwie Małgorzaty Kożuchowskiej, Marcina Bosaka i Justyny Schneider. Zagra Ewę - bezkompromisową dziennikarkę, przyjaciółkę głównej bohaterki - aspirant Ady Mielcarz (Justyna Schneider). "Jeśli kochasz to, co robisz, to jakbyś nie przepracował ani jednego dnia" - tak brzmi życiowa dewiza aktorki. O tym, czy jej serialowa bohaterka - Ewa wyznaje podobną...

 • Bosak i "Nowa" dziewczyna

  Marcin Bosak jako komisarz Wolski w serialu "Nowa" rozwiązuje kryminalne zagadki. Ale to nie jedyna rzecz, jaką się zajmuje.

 • „Ojciec Mateusz”: Morderstwo w luksusowym SPA

  Od współlokatorki kobiety, której zwłoki znajdzie w basenie sprzątaczka pracująca w sandomierskim centrum rekreacyjnym, Kobylicka (Edyta Olszówka) dowie się, że zamordowana dziewczyna wdała się w romans z klientem często odwiedzającym siłownię, miejscowym architektem Janem Dłuskim (Marcin Bosak)... Okaże się, że żona mężczyzny to dobra znajoma Natalii (Kinga Preis)!

 • Bosak nie boi się krytyki

  Znana z programu "You Can Dance" tancerka Anna Bosak poszła w ślady swojego starszego brata Marcina i zajęła się aktorstwem - zagrała w polskiej komedii romantycznej "Kochaj i tańcz".

 • Całus i rycerz

  O serce Natalii Lipskiej (Laura Samojłowicz) z "Hotelu 52" nieustannie walczy Tomek Malewicz (Marcin Bosak). Zrobi wszystko, by przekonać do siebie dziewczynę. A co na to Lipska? Czy ulegnie urokowi przystojnego tłumacza?

 • W serialu gra twardziela

  Marcin Bosak jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów młodego pokolenia. Komisarz Wolski, którego gra w serialu kryminalnym "Nowa" to twardy i szorstki gliniarz. Dla swojej partnerki z pracy jest bardzo wymagający.

Wideo na temat: dziewczyna marcina bosaka
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.