• Informacje na temat:

  dziewczyna marcina tyszki

Artykuły na temat: dziewczyna marcina tyszki
 • ...uczestnikom show. Podczas gdy większość z nich spełniała jego oczekiwania, znalazła się jedna dziewczyna, która całkowicie wyprowadziła go z równowagi. Tą czarną owcą stała się delikatna Ewa(...). Już podczas porannych zdjęć dziewczyna bała się stanąć przed obiektywem tak znanego fotografa, ponieważ wiedziała, że miał on wielkie zastrzeżenia co do jej szerokich bioder. Strach sparaliżował ją...

 • Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Od kilkunastu dni trwają zdjęcia do nowej edycji show "Top Model. Zostań modelką". Ponownie zobaczymy w niej znanego fotografa Marcina Tyszkę. Juror opowiada o przygotowaniach do programu.

 • Szef kazał Tyszce zrobić loda!

  Niemoralne propozycje w życiu Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego?

 • Marcin Tyszka: Bycie modnym nie jest...

  Fotograf Marcin Tyszka opowiada o nowym sezonie "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.

 • Tyszka: Ludzie się go boją

  Marcin Tyszka , 35-letni juror "Top Model", twierdzi, że na polskich ulicach wzbudza respekt. "Ludzie się aż boją, bo wszystkich oceniam bardzo dokładnie" - mówi.

 • Polskie modelki mają osobowość!

  Na co dzień juror programu "Top Model. Zostań modelką" Marcin Tyszka mieszka w Paryżu. Uwielbia orchidee i... piękne modelki.

 • Naga sesja to nieodłączny element każdej edycji programu "Top Model". Także Osi Ugonoh, zwyciężczyni 4. sezonu show TVN, musiała stanąć topless przed obiektywem Marcina Tyszki. Dziewczyna twierdzi, że nie było to dla niej trudne zadanie, pozowanie nago traktuje bowiem jako część pracy modelki. - Nigdy za bardzo nie miałam problemu z nagością, może to jest przez moją rodzinę, bo my...

 • Największy hit TVN-u?

  Od 8 września na antenie TVN, w każdą środę, zobaczyć będzie można polską wersję amerykańskiego programu "American Top Model". W "Top Model. Zostań Modelką" polskie dziewczyny, wyłonione na castingach w całej Polsce, oceniać będą Karolina Korwin Piotrowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej siostra są ze sobą bardzo związane. Kim jest Maja?

  ..., wprowadziła w artystyczny światek Warszawy. Gdy Majka niedawno była w Polsce, bawiła się z siostrą na przyjęciu u projektanta Marcina Tyszki, poznając środowisko fotografów i modelek. Siostra to najlepsza(...) rozmawiać - wyznała. Z uznaniem wypowiadała się o młodszej siostrze. Imponowała jej odwaga Mai, która jako młoda dziewczyna wyjechała za granicę, najpierw do Londynu, a potem do Paryża. Podziwiała, jak...

 • "Top Model": Piękno to piękno

  O recepcie na sukces w modelingu, pięknie i miłości do orchidei - opowiada fotograf Marcin Tyszka, juror programu "Top Model. Zostań modelką".

Wideo na temat: dziewczyna marcina tyszki
 • Marcin Tyszka od dziewczyn woli rodziców

  Marcin Tyszka szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu. Fotograf twierdzi, że rodzice uwielbiają te podróże, on natomiast cieszy się, że może pokazywać im ciekawe miejsce na świecie.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Maffashion obraziła się na Tyszkę!

  Kilka dni temu słowa Marcina Tyszki rozpętały małą burzę w show-biznesie. Fotograf podziękował Gosi Baczyńskiej, że ta nie zaprosiła na swój najnowszy pokaz żadnej szafiarki. Marcin nie ma(...) odpowiedzieć niejaka Maffashion... Oczywiście dziewczyna nie uważa się za próżną i raczej na studia też się nie wybiera. "Są osoby w tej branży, które słyną z tego, że wylały na kogoś pomyje. Ja wolę

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.