• Informacje na temat:

  dziewczyna maseraka

Artykuły na temat: dziewczyna maseraka
 • Maserak przeklina jak szewc. Nowa partnerka nie znosi tego

  Kryształowej Kuli - słynie z kwiecistego języka... - Gdy coś nie idzie po jego myśli, Rafał siarczyście przeklina. Olga nie jest przyzwyczajona do takiego języka. To dziewczyna z dobrego domu, nigdy wcześniej(...) z różnych światów - twierdzi znajoma aktorki, nawiązując do zażyłości, która przed laty połączyła Maseraka z Małgorzatą Foremniak. - Olga stara się przyzwyczaić do specyficznego temperamentu Rafała...

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • Rafał Maserak bierze ślub!

  W jego miłosnym życiu zawsze było intensywnie. Rafała Maseraka łączył gorący romans z aktorką Małgorzatą Foremniak (51 l.), zażyła przyjaźń z byłą żoną Cezarego Pazury (55 l.), Weroniką Marczuk (46 l.), a także kilka innych mniej znanych miłości. Przyjaciele mówili, że jak się zakochuje, to na zabój, ale miłosne uniesienia równie szybko się kończą. Nie było tajemnicą, że tancerz lubił...

 • Ślub Foremniak i Maseraka?

  Być może już wkrótce Małgorzata Foremniak (40 l., "Świadek koronny" ) do swojego nazwiska doda drugi człon... Maserak. Jak wnioskuje bowiem "Fakt" aktorka planuje ślub ze swoim ukochanym tancerzem.

 • Dziewczyna wróciła do Maseraka?

  Rafał Maserak i Anita Leśniak-Kopiec wciąż się spotykają. Czyżby doniesienia o ich rozstaniu były nieprawdziwe?

 • "Taniec z gwiazdami": Jakimi trenerami są Lesar i Maserak?

  Za nimi mordercze treningi i stres występów na żywo. Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski pokonali słabości i zdobyli nowych fanów. Niezależnie od tego, kto wygra, zostanie im wspomnienie wielkiej przygody. Nam partnerzy gwiazd - Janja Lesar i Rafał Maserak - mówią, jak im się razem tańczyło.

 • Maserak pobił kobietę?!

  ..."W przypływie szału skierował swój cios wprost w swoją twarz" - opowiada 31-letnia Anita na łamach jednego z tabloidów, twierdząc, że została pobita przez Rafała Maseraka. Ten podkreśla, że to prowokacja...

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" o Kryształową Kulę rywalizowały panie. W niedzielę, 12 września 2010 roku, z tanecznym show musieli się pożegnać modelka Agnieszka Jaskółka i partnerujący jej Rafał Maserak.

 • Nie zdradzała chłopaka z Maserakiem?

  Plotki o romansie Gruchały (27 l.) i Maseraka (25 l.) pojawiły się po tym, jak wyszło na jaw, że byli partnerzy z parkietu utrzymują ze sobą kontakt i wydają się być ze sobą bardzo blisko. Gazety(...)! Taniec to dla mnie przeszłość" - zapewnia. Jednak Luigiego do tego stopnia zaniepokoiły artykuły o Sylwii, że przyjechał do Polski, by upewnić się, czy nie dziewczyna przypadkiem nie przyprawia mu rogów...

 • Kamińska wygrała "Taniec..."!

  Julia Kamińska pokonała Katarzynę Glinkę w finale 11. edycji "Tańca z gwiazdami", zdobywając Kryształową Kulę. Po raz drugi z rzędu w show triumfował jej partner - Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: dziewczyna maseraka
Wideo na temat: dziewczyna maseraka
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.