• Informacje na temat:

  dziewczyna michała łasko

Artykuły na temat: dziewczyna michała łasko
 • "rodzinka.pl": Jak poderwać fajną laskę i zatrzymać ją przy sobie na dłużej...?

  ...była świetna dziewczyna! - usłyszy Amelia od babci Tomka tuż po tym, jak zostanie jej przedstawiona. - Madzie była taka zdolna i pracowita. A jaka skromna przy tym... Taka dziewczyna w rodzinie to...

 • Nowy serialowy galimatias

  Jej pojawienie się całkiem odmieni życie głównego bohatera serialu "Wszystko przed nami" - Wojtka. Ich miłość rozpocznie się... dość boleśnie, a wspólna droga nie będzie usłana różami. Magdalena Łaska opowiada o pracy na planie nowej produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Następca Falkowicza

  Falkowicz otwiera w końcu swoją szkołę, a w Leśnej Górze zjawia się przystojniak, który wkrótce może powalić „mistrza” na łopatki! ​W 698. odcinku serialu pierwsze spotkanie z nowym bohaterem: doktorem Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki).

 • Wygrała show. Zostanie modelką?

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Top Model. Zostań modelką". W finałowym odcinku show widzowie, w SMS-owym głosowaniu, przyznali zwycięstwo 19-letniej Paulinie Papierskiej.

 • Ciąg dalszy afery w "Azja Express". Pawlicki przeprasza, a Piróg szokuje kolejną wypowiedzią!

  Nic tak nie podnosi oglądalności, jak poważny konflikt, który wywołuje przy okazji ogromne emocje wśród widzów. Producentom udało się w końcu to osiągnąć w zeszłotygodniowym odcinku show "Azja Express".  Czarnym bohaterem stał się aktor Antek Pawlicki, który postanowił sobie nieco zażartować z orientacji seksualnej Michała Piróga i jego partnera, Piotrka Czaykowskiego. Uczestnicy mieli za...

 • Wielki Jantar dla "Galerianek"

  Film "Galerianki" w reżyserii Katarzyny Rosłaniec zdobył Wielkiego Jantara na zakończonym w sobotę 28. Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ..., że zmarła matka Górskiej i dziewczyna najprawdopodobniej wyjedzie z Grabiny. Do podróży szykuje się też Marek, który z synami ma dołączyć do Ewy. Kinga odkrywa, że jej rodzice założyli się o to, jaka(...). 1915 Kasia na kilka dni przylatuje do Polski. Po poranku spędzonym w ramionach Łukasza dziewczyna postanawia odwiedzić ojca. Jej dobry nastrój pryska, gdy odkrywa, że u Górków mieszka Carina, "żywy...

 • Boczarska: Zagrałam 33-letnią babcię!

  4 stycznia na ekrany kin wejdzie "Bejbi blues", nowy film Katarzyny Rosłaniec - autorki "Galerianek". - Jestem w Kasi absolutnie zakochana. Przepowiadam jej wielką karierę - mówi gwiazda filmu, Magdalena Boczarska.

 • Kukulski o Wojnarowskiej: Goła dupa, żenada

  Na imprezie Playboya była dziewczyna Leszka Stanka i Michała Koterskiego skupiła na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów dzięki odważnej sukience. 21-latka pokazała co nieco, wychodząc z założenia, że impreza organizowana przez magazyn dla panów zobowiązuje. Haczyk połknęli nie tylko fotoreporterzy, ale również inne gwiazdki. Z Pati chętnie fotografował się Wojtek Szczęsny, Marina Łuczenko czy...

 • Talent shows, czyli męski świat

  Tłumy kobiet na castingach, a na końcu i tak wygrywa mężczyzna. O co tu chodzi? Skąd ten seksizm jurorów i publiczności?

Wideo na temat: dziewczyna michała łasko
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.