• Informacje na temat:

  dziewczyna michala wojcika

Artykuły na temat: dziewczyna michala wojcika
 • Michał Wójcik został ojcem kolejnego synka! Kim jest matka dziecka?

  Co za nowina! Michał Wójcik (47 l.) z kabaretu "Ani Mru Mru" po raz kolejny został ojcem! Co ciekawe, matką dziecka nie jest jego wieloletnia partnerka, a zupełnie inna kobieta.

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • Michał Wójcik z Ani Mru-Mru trzeci raz ojcem!

  Jak dowiedział się tygodnik "Rewia", aktualna dziewczyna członka kabaretu Ani Mru-Mru spodziewa się dziecka, a poród przewidziano na maj! To będzie już trzecie dziecko Michała Wójcika. Komik ma z żoną Agnieszką 14-letnią córkę Julię. Z kolei namiętny romans z Patrycją z Lublina zaowocował narodzinami syna, dziś 7-letniego Kuby. Niestety, Wójcik nie może wziąć ślubu z aktualną ciężarną...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Trudny rozwód Michała Wójcika z Ani Mru Mru

  ..., druga - Patrycja, była dziewczyna. Jak zdradza informator "Rewii", ta druga jest świadkiem Agnieszki i zeznaje na jej korzyść. Sprawa nie będzie łatwa. Żona satyryka chce bowiem rozwodu z orzeczeniem...

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • "Klan": Michał wreszcie pozna swoją przyrodnią siostrę!

  Jerzy (Andrzej Grabarczyk) i Michał (Daniel Zawadzki) wreszcie się pogodzą. Chojnickiemu uda się przekonać syna, żeby wybaczył mu błędy z przeszłości. Tymczasem w Warszawie zjawi się Dominika (Anna Janik)... Okaże się, że mama dziewczyny przegrała walkę z rakiem!

 • "Sklep dla samobójców" Leconte'a w kinach

  9 sierpnia do kin trafi "Sklep dla samobójców" - francuska animacja w reżyserii Patrice'a Leconte'a ("Dziewczyna na moście"). W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Czesława Mozila (Zakochany), Michała Figurskiego (w roli Bezdomnego) oraz serialowe gwiazdy: Magdalenę Kumorek i Wojciecha Mecwaldowskiego.

 • M jak miłość

  Julka źle się czuje i podejrzewa, że zaszła w ciążę. Tymczasem do Polski wraca nagle Katia. Dziewczyna wyznaje Pawłowi, że jest w nim zakochana i próbuje...

 • Gdy polskie gwiazdy mają doła...

  Gwiazdy wielkiego ekranu oraz mistrzowie sceny kabaretowej spotkali się na planie polskiego dubbingu przewrotnej animacji "Sklep dla samobójców". Przy okazji opowiedzieli o swych sposobach na wyjście z dołka...

Wideo na temat: dziewczyna michala wojcika
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.