• Informacje na temat:

  dziewczyna micka jaggera

Artykuły na temat: dziewczyna micka jaggera
 • Była dziewczyna Micka Jaggera pokazała ich wspólne dziecko!

  ...okazały dom, wart kilka milionów dolarów. Choć wokalista i tancerka nie są razem, nie żywią do siebie urazy. Jak się też okazało, Melanie Hamrick ma świetny kontakt z jedną z córek Micka Jaggera, 32

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Gospodyni domowa L'Wren Scott o jej związku z Mickiem Jaggerem

  W poniedziałek świat obiegła szokująca informacja o śmierci partnerki Micka Jaggera, L’Wren Scott. Kobieta powiesiła się na szaliku, a powodem jej targnięcia się na życie miały być ponoć spore(...) pod wpływem swojego partnera przeszła metamorfozę. "Jako młoda dziewczyna lubiła się bawić. Gdy poznała Micka, stała się bardziej spokojna i powściągliwa. Była pod jego dużym urokiem".

 • Kim jest nowa dziewczyna Micka Jaggera?

  Brytyjskie media ujawniły tożsamość nowej partnerki wokalisty Micka Jaggera.

 • Mick Jagger rzucił partnerkę dla innej! Jest od niego młodsza o 45 lat!

  ...modelka. Jak wyjawia znajomy artysty w rozmowie z zagranicznymi mediami, eks-dziewczyna Jaggera nie miała pojęcia o tym, że wkrótce zostanie wymieniona na "młodszy model". "Melanie nie miała pojęcia o Mashy. Tymczasem Masha myśli, że jest już obecną dziewczyną Micka. Opłaca jej wszystkie przyjemności. Jeśli Melanie się o tym dowie, to urządzi Jaggerowi prawdziwą wojnę" - zdradza.

 • Mick Jagger pożegnał ojca

  We wtorek, 28 listopada, w Londynie odbył się pogrzeb Joe Jaggera, ojca Micka Jaggera. Rodzic wokalisty The Rolling Stones zmarł 11 listopada w wieku 93 lat na zapalenie płuc, które przyplątało mu się po upadku w jego domu w Surrey. W ostatniej drodze Jaggera seniora uczestniczyły także byłe i obecne kobiety sir Micka Jaggera.

 • Bar Refaeli zaręczyła się!

  Była dziewczyna Leonardo DiCaprio (40 l.), Bar Refaeli (29 l.), wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu.

 • Nowa dziewczyna McCartney'a?

  Czyżby sir Paul McCartney (64 l.) odnalazł szczęście w miłości? Według doniesień brytyjskich brukowców, rozwodzący się z Heather Mills były Beatles romansuje z spadkobierczynią imperium Guinessa.

 • Mick Jagger ma nową partnerkę?

  Kilka miesięcy po samobójczej śmierci partnerki L'Wren Scott wokalista Mick Jagger z grupy The Rolling Stones widziany był w towarzystwie tajemniczej brunetki.

 • Mick Jagger do Marianne Faithfull: Się masz, lala

  Poniżej możecie przeczytać poświęcony Marianne Faithfull fragment książki "Rolling Stones. Kultowa biografia gigantów rocka" Philipa Normana.

Wideo na temat: dziewczyna micka jaggera
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.