• Informacje na temat:

  dziewczyna miśka

Artykuły na temat: dziewczyna miśka
 • "Na Wspólnej": Randki z Miśką

  Spotkana u Filipa (Marcin Chochlew) Miśka (Sylwia Boroń) bez reszty rozkocha w sobie Maksa (Adam Fidusiewicz).

 • Kryminalna miss

  W serial u "Kryminalni" pojawiła się nowa bohaterka - Ola, stażystka w prosektorium. Delikatną dziewczynę, która będzie uczyć się pod okiem sądowego patologa, gra Natalia Szyguła.

 • "Na Wspólnej": Maks zerwie z Miśką, po czym wyląduje z nią w łóżku!

  Miśka (Sylwia Boroń) wywoła skandal, by zaprotestować przeciwko temu, że Maks (Adam Fidusiewicz) stanowczo za dużo czasu spędza ze swoim synem i pozwala manipulować sobą Ilonie (Anna Samusionek)...

 • Najgorszy pocałunek w życiu

  Bożyszcze młodych fanek One Direction - Harry Styles - wspomina swoje nieudane randki.

 • Mama Miśka Koterskiego: Brał wszystko

  Problemy Miśka z dragami zaczęły się już w liceum. Sylwia, dziewczyna, z którą wówczas mieszkał, znalazła u niego narkotyki i powiadomiła o tym jego mamę. "Stanęliśmy oko w oko ze strasznym(...), mama i dziewczyna na półroczny kurs dla rodzin uzależnionych. Po roku wrócił jednak do ćpania i na własną prośbę znalazł się w zamkniętym ośrodku pod Katowicami. Przerwał studia w łódzkiej filmówce...

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • Była dziewczyna krytykuje Koterskiego

  ..., co zaszło między tą parą... Zobacz również: Mama Miśka Koterskiego: Brał wszystko Zobacz, ile Koterski zapłacił za taksówkę...

 • Rola właściwie nie dla mnie

  Dobra passa Roberta Więckiewicza trwa nieprzerwanie od kilku lat. Jego rola w dramacie Grega Zglińskiego "Wymyk" tylko potwierdza jego aktorską klasę. "Ujęło mnie, że Greg zobaczył we mnie pewne rzeczy, których inni może nie dostrzegają, albo są za leniwi, żeby dostrzec. I to mi się bardzo spodobało" - wyznaje bohater filmu.

 • "Na Wspólnej": Białaczka na nowo połączy Ilonę i Maksa!

  Tymczasem Ilona całkowicie straci apetyt i wiarę w sens leczenia. Z przerażeniem zauważy, że zaczęły jej wypadać włosy. Zadzwoni do Maksa i poprosi go, żeby przyszedł. Miśka podwiezie Brzozowskiego(...) Miśka, zniecierpliwiona długim oczekiwaniem, przyjdzie po Maksa. Oniemiała stanie w drzwiach pokoju Ilony, widząc swojego ukochanego przytulającego byłą partnerkę, po czym niezauważona wyjdzie...

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

Wideo na temat: dziewczyna miśka
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Ostra gra o przetrwanie

  Zmiany w życiu "Dziewczyn ze Lwowa". Polina dostaje awans i podwyżkę, Uljana staje przed trudnym wyborem, a Nowakowa rzuca dziewczynom kłody pod nogi: - Wy tam ciągle jeszcze, chyba, z blaszanych misek jecie - wzdycha.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna miśka
 • Re: "O mnie się nie martw": Poznajcie kochankę mecenasa Zarzyckiego!

  Skoro ta dziewczyna jest kochanką, to proszę redakcję o przedstawienie żony mecenasa.

 • Re: Stern przeprasza za "małą grubaskę"

  dziewczyna nie dała się wciągnąć w słowne potyczki, na które zapewne koleś liczył, a teraz próbuje jakoś wyjść z tego z twarzą okazując nagłą sympatię do scenarzystki - porażka...

 • Re: Czy Kuba zostawi Zosię?

  i mnie tez się podoba:) A to szczęście Piotra mam nadzieje, ze ma na imię Agata:) Z tą pożałowania godną flądrą? NEVER! Niech wraca do WIKI, bo to dziewczyna z temperamentem!

 • Re: Stern przeprasza za "małą grubaskę"

  Nie zrozumiałaś - przywalił jej drugi raz - 360 stopni to dla Ciebie za trudne ? ~Miśka dziewczyna nie dała się wciągnąć w słowne potyczki, na które zapewne koleś liczył, a teraz próbuje jakoś wyjść z tego z twarzą okazując nagłą sympatię do scenarzystki - porażka... Dla Howarda jest za trudne i jest to dla niego typowy poslizg.

 • Re: Stern przeprasza za "małą grubaskę"

  Nie zrozumiałaś - przywalił jej drugi raz - 360 stopni to dla Ciebie za trudne ? ~Miśka dziewczyna nie dała się wciągnąć w słowne potyczki, na które zapewne koleś liczył, a teraz próbuje jakoś wyjść z tego z twarzą okazując nagłą sympatię do scenarzystki - porażka... Eee, o ile przetłumaczyli dokładnie to brzmi raczej jakby koleś miał problemy z matematyką.

 • Re: Stern przeprasza za "małą grubaskę"

  dziewczyna nie dała się wciągnąć w słowne potyczki, na które zapewne koleś liczył, a teraz próbuje jakoś wyjść z tego z twarzą okazując nagłą sympatię do scenarzystki - porażka... Eee, o ile przetłumaczyli dokładnie to brzmi raczej jakby koleś miał problemy z matematyką. Nie zrozumiałaś - przywalił jej drugi raz - 360 stopni to dla Ciebie za trudne ? ~Miśka Przetlumaczyli dobrze stad