• Informacje na temat:

  dziewczyna mnie bije

Artykuły na temat: dziewczyna mnie bije
 • Artur Szpilka poniża partnerkę i bije. "Będzie chodzić jak w zegarku"

  ...w stosunku do swojej kobiety". Co ciekawe, spora część panów chwali się, że ich żony są równie uczynne, co Wybrańczyk. Dziewczyna postanowiła zabrać głos i stanęła po stronie swojego "pana", w ostrych(...) siebie i robimy sobie zarty z tego a widze niektore panie to zaraz wybuchna... Eą damy, a chu** gołą rękę, no juz tak brzydko napisze bo nie dociera do mnie to oburzenie niektorych panienek... podpis do...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • ..., którzy byli przy mnie cały czas i wspierali mnie w każdym momencie, dosłownie czuwali przez pierwsze dni".

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • Rafalala odpiera zarzuty: Gdy ktoś mnie atakuje, nie zamierzam być ofiarą

  Rafalala (37 l.) została zaatakowana w jednej z galerii handlowych przez grupę nastolatków, zwyzywana, opluta i popchnięta. Gdy nie pozostała bierna i odpowiedziała na zaczepki, prawicowe media napisały, że "znów bije dzieci".

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

 • "O mnie się nie martw": Pierwsza randka

  Szatański pomysł Krzyśka (Paweł Domagała), by wyswatać Filipa (Piotr Jankowski) z Zuzanną (Anna Mucha), okaże się strzałem w dziesiątkę.

 • Donatan broni Eweliny Lisowskiej: Masz okazję to korzystaj!

  Ewelina Lisowska zyskała poważnego sojusznika. W jej obronie postanowił stanąć Donatan.

 • "Nie biłem i nie zdradzałem Dody"

  ...dobrym partnerem. Bo ona jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie i robię dla niej wszystko, co mogę. Naprawdę". Radek jest także rozczarowany i zdziwiony rzeczami, jakie Rabczewska opowiada w prasie(...) rozczarowany kobietami, ale gotowy oddać komuś swe zranione serce jeszcze raz... "Powiem szczerze, że wolałbym z kimś być. Jestem już w takim wieku, że nie podnieca mnie wyrywanie lasek i spotykanie...

 • Ewan McGregor: Spuszczano mi łomot

  Pościgi samochodowe, strzelaniny, ucieczki helikopterem, a nawet brawurowy skok na kopalnię złota. Wszystko to znalazło się w sensacyjnym thrillerze "Son of a Gun". Występujący w filmie Ewan McGregora zdradza, skąd u niego awersja do latania, co myśli o więziennych "kafarach" i dlaczego każdy aktor powinien - przynajmniej od czasu do czasu - dostać konkretny łomot!

Zdjęcia na temat: dziewczyna mnie bije
Dyskusje na temat: dziewczyna mnie bije