• Informacje na temat:

  dziewczyna paula

Artykuły na temat: dziewczyna paula
 • "rodzinka.pl": Kuba i Paula zostaną rodzicami?

  Paula (Julia Wieniawa) zwierzy się Natalii (Małgorzata Kożuchowska), że podejrzewa, iż jest... w ciąży! - Nie przejmuję się, bo w sumie chciałabym już mieć bejbi - powie przerażonej tym niespodziewanym wyznaniem i perspektywą zostania babcią Boskiej.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • "rodzinka.pl": Paula zerwie z Kubą z powodu... Agaty?

  Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) zagrozi Kubie (Adam Zdrójkowski), że jeśli jeszcze raz w domu na Pokrętnej spotka Agatę (Wiktoria Gąsiewska), to... wydrapie jej oczy, a jego raz na zawsze wyrzuci ze swego życia!

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • "rodzinka.pl": Kuba chce rzucić Paulę! Dlaczego?

  Kiedy Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) poinformuje Kubę (Adam Zdrójkowski), że zamierza studiować w Krakowie, chłopak załamie się i uzna, że musi zakończyć swój związek, bo wcześniej czy później ukochana i tak zostawi go na lodzie...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Córka Paula Walkera uczciła jego pamięć z okazji Dnia Ojca!

  Paul Walker zginął tragicznie w 2013 roku. Pozostawił po sobie jedyną córkę, Meadow, która miała wtedy zaledwie 15 lat! Teraz dziewczyna wyrosła na piękną kobietę. Wciąż jednak pamięta o swoim ukochanym tacie. W Dniu Ojca postanowiła uczcić jego pamięć. W tym celu umieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszającą fotografię z dzieciństwa. Meadow jest na niej ze swoim tatą, który czule...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "rodzinka.pl": Kuba zdradzi Paulę!

  ...). Dziewczyna go jednak ubiegnie. W finałowym odcinku sezonu zobaczymy także 23. rocznicę ślubu Natalii i Ludwika. Dowiemy się również, jak Boscy zareagują na rewelacje Magdy i Tomka (Maciej Musiał...

 • "Ida" coraz bliżej Oscara!

  Amerykańska Akademia Filmowa opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Jest wśród nich "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

Zdjęcia na temat: dziewczyna paula
Wideo na temat: dziewczyna paula
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: dziewczyna paula
 • Re: "rodzinka.pl": Dziewczyna z sąsiedztwa

  Kuby laska Paula w serialu jest nie do pobicia,słodka czarnulka. :D

 • Re: "M jak miłość": Ukradli pieniądze i wyjechali w nieznane?!

  nie przesadzaj,bardziej odrażającej postaci od marty nie da się stworzyć, Ulka to młoda kobieta/dziewczyna i bardzo pobudliwa, ale takich jest tysiące , ale starsze osoby o mentalności tamtej bohaterki to dopiero tragedia dla bliskich i otoczenia. Jak najdalej od takich pań. Strach się bać.

 • Re: "M jak miłość": Ostateczne rozstanie

  Ładna dziewczyna, fajnie grała i szkoda, że jej nie będzie w serialu.

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Co łączy Annę Czartoryską i Aleksego Komorowskiego?

  Czartoryska to ładna dziewczyna, ale niestety żadna z niej aktorka. Do roli Pauli nie pasuje. Paula była dziewczyną nietuzinkową - oryginalną w zachowaniu i ubiorze. Czartoryska wykreowała ją na postać mdłą, nijaką, wręcz flegmatyczną. Zupełne przeciwieństwo pierwowzoru.

 • Re: Na dobre i na złe

  Agata to bardzo sympatyczna dziewczyna, a denerwuje mnie Wiktoria ta szantrapa oraz Lena zawsze pokrzywdzona mimoza.

 • Re: Paula (Anna Czartoryska)

  Pani Ania to śliczna dziewczyna, ale... kiepska aktorka. Albo tak źle trafia, nie wiem. Do tej pory widziałam Ją w Przystani (porażka) i właśnie w Rozlewisku. Na tle Olgi Frycz wypada wręcz tragicznie.

 • Re: Paula (Anna Czartoryska)

  Pani Ania to śliczna dziewczyna, ale... kiepska aktorka. Albo tak źle trafia, nie wiem. Do tej pory widziałam Ją w Przystani (porażka) i właśnie w Rozlewisku. Na tle Olgi Frycz wypada wręcz tragicznie. a co ty sie znasz na aktorstwie, od kiedy..?

 • Re: 17 krótkich pytań do Paula Wesley'a.

  można napisać wywiad po swojemu. Przecież są sprecyzowane pytania i odpowiedzi. No chyba, że dziewczyna miała pozmieniać te pytania lub zmienić odpowiedź Paula :D Specjalnie poszukałem tego artykułu po

 • Re: Zdrowie na kredyt

  Agata to bardzo sympatyczna dziewczyna, a denerwuje mnie Wiktoria ta szantrapa oraz Lena zawsze pokrzywdzona mimoza.

 • Re: Powódź

  Agata to bardzo sympatyczna dziewczyna, a denerwuje mnie Wiktoria ta szantrapa oraz Lena zawsze pokrzywdzona mimoza.