• Informacje na temat:

  dziewczyna paula walkera

Artykuły na temat: dziewczyna paula walkera
 • Córka Paula Walkera uczciła jego pamięć z okazji Dnia Ojca!

  Paul Walker zginął tragicznie w 2013 roku. Pozostawił po sobie jedyną córkę, Meadow, która miała wtedy zaledwie 15 lat! Teraz dziewczyna wyrosła na piękną kobietę. Wciąż jednak pamięta o swoim ukochanym tacie. W Dniu Ojca postanowiła uczcić jego pamięć. W tym celu umieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszającą fotografię z dzieciństwa. Meadow jest na niej ze swoim tatą, który czule...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Paul Walker nie żyje!

  ...wyścigi uliczne. Paul Walker przyszedł na świat 12 września 1973 roku w Glendale w Kalifornii jako najstarsze z czworga dzieci emerytowanego krawca i fotografa Paula Williama Walkera III oraz modelki(...) informacje z otoczenia Walkera, że był on gościem na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar niedawnego tajfunu na Filipinach. Zginął podczas jazdy próbnej...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  Zbliża się długi listopadowy weekend. Najlepiej zaparzyć sobie herbaty, otulić kocem i obejrzeć nowy serial. Przygotowaliśmy więc dla was listę z dziesięcioma serialami dostępnymi na polskim Netflixie, które zdecydowanie warto obejrzeć.

 • Paul Walker zapisał cały majątek córce

  Majątek Paula Walkera, który zginął pod koniec ubiegłego roku w wypadku samochodowym, otrzyma zgodnie z wolą aktora jego córka, Meadow - poinformowały portale "TMZ.com" i "People.com", które uzyskały wgląd do testamentu artysty.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #54

  ...bazie popularnej mangi. Za sterami projektu stanie Simon Barry, Alba Baptista zagra główną rolę. 19-letnia dziewczyna budzi się nagle w kostnicy i zdaje sobie sprawę, że dostała "kolejną szansę(...), Manny Jacinto, Eric Lange i Jeff Ward. Pieces of Her "Pieces of Her" powstanie na podstawie książki Karin Slaughter wydanej w 2018 roku. Kiedy młoda dziewczyna odkrywa tajemnicę swojej matki...

 • Bohaterowie i superbohaterowie

  Polska imigrantka w USA, superbohater w masce, zdradzana kobieta, rzeźbiarka z problemami i... małpka - oto bohaterowie ponad połowy z aż 9 filmów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 25 kwietnia.

 • Zwiastuny seriali z Comic Con 2017, których nie możecie przegapić

  ...jego relacjach z dwiema dziewczynami- Betty Cooper (Lili Reinhart) i Veronici Lodge (Camila Mendes). Trójka nastolatków niespodziewanie znajdzie się w samym środku kryminalnego śledztwa. Zobaczcie, co...

 • Weekendowe filmy. Co wybrać?

  Skończyły się muzyczne show, wyemitowano ostatnie odcinki popularnych seriali i zaczynają dominować powtórki, więc siłą rzeczy polskie stacje, walcząc o widza, musiały postawić na ofertę filmową. Jakie produkcje zaproponują nam w ten weekend?